Oyuncu

Gamer - Oyuncu | SinemaTV 'de

Romantik komedilerin güzide oyuncusu Gerard Butler, yine 300 Spartalı'yı çağrıştıran bir rol ile sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Tabi bu defa modern bir gladyatör olarak! Halkla mesafeli bir hayat tarzı yaşayan milyarder Ken Castle şimdiye kadar yapılanlar arasında en çok tartışma yaratmış olan oyun biçimini oluşturmuştur: Slayers.

Gelcekteki bir zihin kontrolü oyununda, idam mahkûmları kıyametvari bir ortamda savaşmaya mecbur edilir. Yetenekli genç oyuncu Simon tarafından yönetilen mahkûm Kable, serbest kalabilmek için otuz seanstan canlı çıkmak zorundadır.

Bu oyun milyonlara en derindeki arzularını ve fantezilerini dışavurma imkanı verecektir. İnsanın içindeki hırsı, kötülüğü ve nefreti tüm dünyanın gözü önünde sergileyebilme imkanı sağlayan ve olağanüstü popüler bir hale gelen çok-oyunculu bir online oyundur. Fakat oyun yeni ve korkunç bir boyut kazanmak üzeredir. İnsanlar insanları oynayacaktır. Bu geniş ölçekli online oyunun merkezindeki 1 numaralı oyuncu ise Slayers’ın yıldız ve kült kahramanı Kable’dır.

Sizde istediğiniz yerden sinema filmlerini, birbirinden seçkin kanalları ve seç izleden sizin için seçilmiş yüzlerce içeriğe ulaşmak için hemen Teledünya aboneliğinizi gerçekleştirin. KabloTV WebTV ile internetin olduğu her yerden özgürce içeriklere ulaşın. Ayrıca sınırsız yeni nesil fiber internet Uydunet hizmetine üye olarak yayınları yüksek kalitede takılmadan zevkinizce izleyin. 

YAKLAŞMAKTA OLAN FİLMLER

BU FİLM VE DAHA FAZLASI SENİ BEKLİYOR