KabloTV ile birbirinden seçkin kanallar eviniz konforunda sinema keyfini yaşamanız için farklı dil seçenkeleri ve altyazılı olarak hizmetinize sunulmaktadır. 

Kablo TV Üst Paket ile ay içerisinde yeni sezon diziler, filmler ve seçkin belgeseller kanlları ile televizyon keyfiniz hiç bitmeyecek. 

Investigation Discovery,  Discovery Science, Viasat Nature & History, DocuBOX, Chasse & Pêche, National Geographic Wild, Nat Geo People belgesel kanalları gibi ve daha fazla belgesel kanalları sizleri bekliyor. 

FOXSPORTS, Trace Sport Stars, FAST & FUNBOX gibi spor kanalları ayrıca FOX LIFE, FOX CRIME, FilmBOX TURKEY, FX CHANNEL  gibi özel dizileri ve içerikleri izleyebileceğiniz kanalları her ay güncellenen içerikleri eviniz konforunda izleyebileceksiniz.

24 Kitchen, FunBOX, Gametoon eğlence kanalları ile 24 saat yemek, eğlence ve oyun dünyası hakkında içeriklere ulaşabilirsiniz. 

SinemaTV kanalları her ay güncellenen içerikleri ile sizleri birbirinden güzel filmleri sinema konforunda televizyonunuzda izleyebileceksiniz.

Altın Sinema Paketi ile sunulan Sinema Aile, Sinema Aile 2, Sinema 1001, Sinema 1002, Sinema Komedi, Sinema Komedi 2, Sinema TV, Sinema 2, Sinema Aksiyon, Sinema Aksiyon 2, Sinema Yerli, 

Sinema Yerli 2 kanalları yerli ve yabancı sinema filmleri, sinema tarihinin en güzel seçkin içeriklerine ulaşabilirsiniz.