İNTERNET KAMPANYALARI

Başvurabileceğiniz Güncel 17 Fiber Kablonet Kampanyası Var

1 2 >

ÇÜNKÜ KABLONET’TE

DÜŞÜK ŞiKAYET

Türkiye’nin yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

HIZLI İNTERNET

Dünyanın en büyük oyun marketi Steam'e göre Türkiye'de online oyunlarda iyi performansı Kablonet sunuyor. yüksek bağlantı hızı ve düşük ping kalitesiyle her zaman 1. sıranın en önemli sahibi oluyor.

UYGUN FİYAT

Türkiye'nin Hızlı Fiber İnternetini Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

TÜRKİYE’NİN İYİ İNTERNET ALT YAPISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE SAHİP TÜRKSAT KABLONET’Lİ OLMAK İÇİN;

Kablo TV altyapısı kullanılarak, telefon hattına ihtiyaç duyulmaksızın, İnternet keyfini sürebileceğiniz bir hizmet olan Kablonet'e geçmek için birçok sebep var. Fiber hızda İnternet kullanım imkanı sağlayan Kablonet ile sınırsız İnternet'in keyfini sürün. Her keseye ve ihtiyaca göre düşünülmüş olan İnternet tarifelerinden, kendinize uygun olanı seçerek, kopma yaşamadan, rakipsiz bir altyapıya geçebilirsiniz. Kablonet, sabit fiyat garantili kampanyaların sözünü verir. Mükemmel Başarı Ödülleri'nin 4 yıldır, tek sahibi olan Kablonet, en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan firmalardan biridir. Hızlı İnternet kurulumu sağlanırken, 7 gün 24 saat, ücretsiz olarak müşteri desteği verir. Geleceğe dönük fiber teknolojiyi ilke edinen Kablonet, sürekli olarak kendini yenileyerek daima ileri gitmeyi hedefler. Müşterilerin tüm istekleri ilgiyle dinlenerek, yerinde hizmet verilir. Ses - TV data transferleri yüksek hızda yapılır. Düşük hızda ve sürekli kopan bir İnternet'le boşa zaman kaybetmeyin. Kablonet tarifelerini inceleyerek, en kısa sürede kurulum sağlayabilirsiniz.

 

Sınırsız İnternet Kampanyaları

İnternet kampanyalarının içinde en özgür olanı sınırsız kampanyalardır. Sınırsız tarifelerle, dilediğiniz film ve dizileri, kota aşım derdi yaşamadan izlerken; tüm sosyal ağlarınızı, istediğiniz her an, kesintisizce kullanabilir, birçok içeriği yüksek hızda indirebilirsiniz. Uygun fiyat Kablonet sınırsız kampanyalarıyla evde İnternet kullanımının bambaşka bir boyuta ulaştığını fark edersiniz.

İçinde pek çok ihtiyacı barındıran kampanyalarla, 100 Mbps hızına kadar sınırsız Kablonet İnternet kullanımına başlayabilirsiniz. Yüksek hızlar, artık sizin için çok sıradan bir iş olacaktır. Her şey bir arada kampanyalar ile, Kablo TV paketi yanında, sinema paketi, belgeseller, film paketleri, özel spor paketleri ve Kablo Bulut 25 GB ayrıcalıklarına da sahip olursunuz.

Tarifeyi 12 veya 24 ay kullanım sözü verenler için ayrı ücretlendirme yapılır.

3 Ay ödemesiz kampanya ile; 50 Mbps hızına kadar Kablonet sınırsız İnternet'in üzerine ek olarak, Kablo TV hizmeti verilmektedir. 24 ay kullanım sözünüze, ilk 3 ay ücretsiz olarak hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz. Analog Kablo TV kurulumu ücretsiz olarak yapılır. İnternet üzerinden oynayacağınız oyunlarda, en iyi ping süresinden emin olursunuz.

Herkesi memnun edecek kampanya ile; 100 Mbps hızına kadar ulaşabilen sınırsız Kablonet İnternet'e ek olarak, Kablo TV paketi, sinema paketleri ve 50 dk. Kabloses hizmeti de verilir. Kampanya ücretlendirmeleri, 12 veya 24 ay kullanım sözüne göre değişir.

Efsane Kampanya ile; 100 Mbps hızına kadar sınırsız Kablonet İnternet'in yanında, Kablo TV özel paketi, sinema paketleri, belgeseller, film paketi, Her Yöne 50 dk. Kabloses de verilir. Kablo TV aktivasyonu ücretsiz olarak yapılır.

Eğlenceli bir kampanya isterseniz; 25 Mbps hızına ulaşan sınırsız Kablonet İnternet, Kablo Tv paketi, özel sinema paketi, 50 dk. Kabloses hizmetlerini içeren kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Sinema paketi, Kablonet paketinde; 50 Mbps hızına ulaşan sınırsız Kablonet İnternet'in yanı sıra, Kablo TV paketi, özel sinema paketi, 50 dk. Kabloses hizmetlerine birlikte sahip olabilirsiniz.

Hızlı ve aynı zamanda limitsiz bir hizmete sahip olmak isteyenler için, 16 Mbps hızına kadar sınırsız Kablonet'in yanında, Kablo TV hizmeti çok uygun fiyata kullanıma açılır. Kampanya fiyatları için 24 ay taahhüt istenir.

İnternet ve Kablonet'i birlikte sunan kampanya ile; 25 Mbps hızına kadar sınırsız Kablonet İnternet ve Kablo TV paketini ilk ayda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Cihaz bedellerinin dahil olduğu kampanyaya, 24 ay taahhütle, sabit fiyat garantisiyle sahip olursunuz.

Esnaflar için hazırlanan kampanyada; 16 Mbps hızına kadar olan sınırsız Kablonet İnternet'in yanında, Kablo TV kullanım hakkı verilir.

 

Hepsi Bir Arada İnternet Kampanyaları

Birçok ihtiyacı bir arada sağlayan İnternet kampanyalarını kullanmak, her zaman avantajlıdır. Kablonet ile Kablo TV altyapısının, telefon hizmetleri gerekmeden kullanılabiliyor olması, uygun fiyatları da beraberinde getirir. Sınırsızca İnternette gezerken, 100 Mbps'ye ulaşabilen İnternet bağlantısı verilir. İstediğiniz tüm içerikleri aynı anda, aylık sabit fiyatla kullanırsınız.

Mevcut Müşteriler için düzenlenen kampanyanın içeriğinde; 100 Mbps hızına ulaşan sınırsız Kablonet İnternet, Kablo TV paketi, sinema paketleri ve 50 dk. Kabloses hizmeti mevcuttur. 12 veya 24 ay kullanım sözüne göre, aylık fiyat tarifesi değişir.

İçinde birçok ihtiyacı bulunduran kampanya, hepsi bir arada içerik sunan ve uygun fiyatlı kampanyalardan biridir. 100 Mbps hızına ulaşan sınırsız Kablonet'in yanında Kablo TV paketi, sinema paketleri, belgeseller, İKutu ve Kablo Bulut ayrıcalıkları sunulur. Yüksek hızda İnternet bağlantısına geçerek, evinizi eskisinden daha yaşanılır bir hale getirmek mümkün.

Online olarak form doldurabilir, en kısa sürede fiber İnternet hizmeti almaya başlayabilirsiniz.