ENGELLİ İNDİRİMLİ KAMPANYALARI

Başvurabileceğiniz Güncel 8 Fiber Kablonet Kampanyası Var

ÇÜNKÜ KABLONET’TE

DÜŞÜK ŞiKAYET

Türkiye’nin yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

HIZLI İNTERNET

Dünyanın en büyük oyun marketi Steam'e göre Türkiye'de online oyunlarda iyi performansı Kablonet sunuyor. yüksek bağlantı hızı ve düşük ping kalitesiyle her zaman 1. sıranın en önemli sahibi oluyor.

UYGUN FİYAT

Türkiye'nin Hızlı Fiber İnternetini Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

TÜRKİYE’NİN İYİ İNTERNET ALT YAPISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE SAHİP TÜRKSAT KABLONET’Lİ OLMAK İÇİN;

Kablonet Engelli Abonelerine Özel İndirimli Kampanyalar

Türksat'ın engelli abonelerimize özel internet ve televizyon hizmetlerinde kullanabileceğiniz Kablonet ve KabloTV kampanyalarında faturanızda size özel %25 indirim için online başvurunuzu gerçekleştirin. Dilerseniz abone merkezlerimizden veya çağrı merkezimizden işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

Türksat Abonelerine Engelli İnternet İndirimi Ne Kadar?

Engel oranı %40 ve üzerinde olan bütün engelli abonelerimizin faturalarından %25 indirim uygulanmaktadır. (Özel anlaşmalı paketler beINSports Paketi hariç.)

 

Kablonet Engelli İndirimininden Kimler Faydalanabilir?

Türksat Uydunet fiber internet ve KabloTV aboneliklerine engelli indiriminin uygulanabilmesi için engel oranı %40 ve üzerinde olan vatandaşlarımız faydalanabilecektir.

 

Kablonet Engelsiz Kampanyalarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Türksat hizmetlerine başvurunuz esnasında veya sonrasında engelli indiriminden faydalanmak istediğinizi belirterek başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz abonelik aktivasyonu gerçekleştikten sonra da engelli indirimine başvuru yapabilirsiniz. Aboneliğiniz süresince engelli evraklarını kurulum ekibine veya abone merkezlerine ulaştırarak engelli indiriminizi aktif edebilirsiniz. Başvuru esnasında aşağıdaki belgelerden birinin ibrazı ve fotokopisinin teslimi gereklidir:

 • T.C. Özürlüler İdaresi Başkanlığı'nca verilen Özürlü Kimlik Kartı
 • Devlet Hastanesinden verilen Sağlık Kurulu Raporu
 • Nüfus cüzdanına işlenmiş ve engel oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdanı
 • Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
 • (H) Sınıfı Sürücü Belgesi

Günümüzde internet artık herkes için geçerli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Engelli vatandaşlarımızın her konuda desteğe ihtiyacı olduğu gibi iletişim ihtiyacının karşılanmasında da desteğe ihtiyacı gerekmektedir. Türksat'ın engelsiz tarifeleri ile %40 ve üzeri engeli olan abonelerimize özel %25 indirim uygulaması bütün hizmetlerinde geçerlidir. 

 

Neden Türksat Kablo & Fiber İnternet Tercih Etmelisiniz?

Türksat altyapılı Kablonet fiber internet, hızlı net arayışı içerisinde olanlar için iyi bir seçimdir. Çünkü, Türksat'ın fiber altyapısının kalitesinin bir sonucu olarak, paket seçiminde vadedilen hız, en az kayıpla gerçek kullanıma yansımaktadır. Mesafeden kaynaklı yaşanacak olan problemleri kaldırmaktadır. Geniş bant internet deneyimini Türksat ile hem işinizde hem de eğlenceli vakit geçireceğiniz zamanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 • Engelli müşterilerimiz KabloTV ve İnteraktif hizmetler kapsamında tüm tarife ve kampanyalarımızdan (beINSports Paketi Dışında) %25 indirimli olarak faydalanabilirler.
 • Kablonet hizmeti Analog KabloTV hizmeti ile beraber sunulmaktadır. Fiyatlara Analog KabloTV ücreti 30,04 TL fiyata dahil değildir.
 • 16 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0. standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir. 75 Mbps ve üzeri hızlar sadece 24 D/S kanal birleştirme, 8 U/S kanal birleştirme özelliklerine sahip modemlerle karşılanabilecektir. Docsis 3.0. standartlarına uygun modem kullanmayan abonelerin tercih ettikleri hızda internet bağlantısı yapamamalarından Türksat A.Ş. sorumlu değildir.
 • Engelli müşterilerimizin kendilerine tanınan indirim haklarından kolayca faydalanabilmeleri amacıyla abonelik işlemlerini 1. derece yakını -mevzuata göre anne, baba, çocuk- kendi adlarına (engelli müşterinin dilekçe ile durumu belirtmesi ve evraklarını sunması kaydıyla) yaptırabileceklerdir.
 • Bireyin 18 yaşından küçük olması ve özel gereksinimi olması durumunda (Çok İleri Düzeyde ÖGV, Belirgin ÖGV ve Özel Koşul Gereksinimi Var ÖKGV için), engelli indirimi 1. derece yakını -mevzuata göre anne, baba, çocuk- adına açılan abonelikler için uygulanabilecektir.
 • Her bir engelli müşterimiz, kendisi veya yakını adına açılan bir abonelik için indirim hakkına sahiptir.
 • Her bir engelli müşterimiz, Türksat tarafından sunulan KabloTV ve İnteraktif Hizmet tarifelerinin ve kampanyalarının tümünde %25 indirim hakkına sahiptir. beINSports Paketi bu kapsamda bulunmamaktadır.