KABLO TV

Türksat KabloTV Platformuyla 
Sizi Ayrıcalığın Keyfini Yaşayacağınız
Yeni Bir Dünya İle Tanıştırıyoruz.

BAŞVUR
KABLO TV
SİNEMA
SALONU
ARTIK
EVİNDE

Kablo TV (Teledünya) ile
Yerli Yabancı Yeni Filmler Seni Bekliyor

100’LERCE
KANAL

Kablo TV (Teledünya) ile Herkese
Her Yaşa Uygun Yayın
İçerikleri

HD & 4K YAYIN

Televizyon ve Sinema
Filmleri İçin HD ve 4K
Yayınlar

EKONOMİK
FİYAT

Uygun Fiyatlandırma Politikası İle Kaliteli Hizmet Alın

KABLO TV AVANTAJLARI

Türksat Kablo TV platformuyla sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz. KabloTV`de, ülkemizde ve dünyada beğeniyle izlenen birçok televizyon kanalını, yüksek çözünürlüklü görüntü ve HD ses kalitesiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Teledünya palatformuyla beraber her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla hem internet hemde telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz. Teledünya, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan kanallara ulaşabileceğiniz tv platformudur.

BAŞVUR

KANALLAR

Kablo TV'de Bu Ay ile sizin için özenle seçilmiş kanallarla HD kalitesinde birbirinden güzel filmler sizlerle.

KABLO TV’DE BU AY

Kablo TV'de Bu Ay ile sizin için özenle seçilmiş kanallarla HD kalitesinde birbirinden güzel filmler sizlerle.

Kablo TV Nedir?

Analog yayın yapan pek çok yerli ve yabancı TV kanalını tek bir merkeze toplayan ve kişilerin alıcılarının algılayabileceği şekilde dönüşümünü yapan çok kanallı televizyon sistemine kablo TV denir. Yabancı ve yerel kanallar özel koaksiyel ve fiberoptik kablo şebekeleri aracılığı ile evlere dağıtılır. Türksat A.Ş’ye ait bir yayın platformu olan Kablo TV, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle pek çok televizyon kanalını izleyicilere sunar. Sunduğu ekonomik fiyatlarla da beğeni kazanır. Kablo TV kullanabilmek için herhangi bir uydu alıcısına ya da çanak antene ihtiyaç yoktur. Böylece bu dijital aletlere verilecek ekstra ücretten de tasarruf edilir. Kablo TV altyapısına sahip bölgelerde kolaylıkla hizmet alınabilir ve ev içerisinde istenildiği kadar televizyona bağlanabilir. Bu tür birden çok bağlanma durumlarında ödenecek olan ücret değişmez. Buna karşın tek aboneliğin birden fazla evde paylaşılması uygun değildir.

Kablo TV kullanmanın avantajları;

  • Kablo TV ile 200'ün üzerinde kanal, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile şifresiz olarak izlenebilir. Ayrıca HD ses kalitesi ile mükemmel kalitede ses alınabilir.
  • Kablo TV, kötü hava şartlarından ve frekans kirliliğinden etkilenmez.
  • Teknoloji, eğlence, spor, haber, moda ve ekonomi gibi pek çok yerli ve dünya kanalları frekanslarından oluşan zengin bir içerik sunar.
  • Tek bir kablo üzerinden televizyon, sabit telefon ve İnternet servisinden yararlanılabilir.
  • Kablo TV ekonomiktir. Aylık belirli bir sabit ücret ödenerek beğeni ile izlenen televizyon kanalları her istediğiniz an evinize taşınır.

 

Kablo TV  Kampanyaları

Kablo TV'ye geçişte sizin için hazırlanan en cazip kampanya seçeneklerinden birini seçebilir ve ayrıcalığın keyfini çıkarabileceğiniz yeni bir dünyaya çok daha ekonomik fiyatlar ile adım atabilirsiniz. Size özel kampanyalardan öne çıkanlar şunlardır:

1. Dört Dörtlük Kampanya: Kablo TV (Teledünya) giriş paketini kapsar. Aylık 16 Mbps'ye varan hızlar ile 50 GB kotaya sahip Kablonet İnternet avantajı sunar.

2. 3 Ay Bizden Kampanyası: İlk 3 ay herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz bu kampanya ile 50 Mbps'ye kadar sınırsız İnternet ve analog Kablo TV avantajından yararlanabilirsiniz.

3. Yok Yok Kampanyası: Kablo TV üst paket dâhilinde olan bu kampanyada NatGeo+ ve altın sinema paketi vardır. Ayrıca aylık 100 Mbps'ye kadar sınırsız kablonet İnternet imkânı sunar.

4. Efsane Kampanya: Kablo TV üst paket içeriği ile Filmbox Live, NatGeo+, altın sinema paketi ile her yöne 50 dk kablo ses imkânı sunan bu kampanyada ayrıca 100 Mbps'ye kadar sınırsız kablo net ve i-Kutu cihaz mevcuttur.

5. Hoşgeldin Kampanyası: Sınır aşımı konusunda içinizi rahatlayacak Hoşgeldin Kampanyası ile analog Kablo TV imkânı yanı sıra aylık 15 Mbps'ye kadar 50 GB limitte duran kablonet İnternet hizmetine sahip olabilirsiniz.

6. Bağlı Kalma Cayda Gel Kampanyası: İlk 3 ay ücretsiz olan bu kampanya için 24 ay sözünüze Kablo TV Temel Paket ile aylık 25 Mbps'ye kadar sınırsız kablonet İnternet sahibi olabilirsiniz.

Kablo TV Kanalları

Kablo TV kapsamında sunulan başlıca dijital TV platform ve ait oldukları gruplar şu şekildedir:

Ulusal Kanallar: Fox TV, TV 8, TRT 1, TRT 3, Star TV, Kanal D, ATV, Show, Kanal 7, FOX, TV8 HD, Beyaz TV, A2, Teve2, 360 TV, TLC, Olay TV, Ulusal Kanal, KON TV, Kanal B, TV 8,5, Beykent, Uçankuş, Genç TV, eM TV, DMAX, Bengü Türk, Diyanet TV, TRT Kurdi, TRT Avaz, TRT 3, TRT Türk, TRT 2.

Ulusal Haber Kanalları: 24 TV, Ülke TV, TV Net, TRT Haber, TGRT Haber, NTV, Haber Türk, CNN Türk, Bloomberg HT, A Haber HD, Ülke TV, TVnet, Akit TV, A Para, Brt2 HD

Yabancı Haber Kanalları: TRT World, A News, Al Jazeera (Arapça), Al Jazeera (İngilizce), CNN, BC World, Bloomberg TV, DW English, DW Deutsch, TRT Arabi, France 24 English, CGTN News, Russia 24

Belgesel Kanaları: National Geographic, TRT Belgesel, Viasat Explore, Animaux, Science & Vie TV

Spor Kanalları: A Spor HD, TRT Spor HD, Sports TV, FB TV, Sports TV, Eurosport 1-2 HD, Automoto, Bein Sports Haber

Çocuk ve Eğitim Kanalları: Minika Çocuk, Minika GO, Da Vinci, TRT Çocuk, Disney Channel, Duck TV, Cartoon Network, TRT Çocuk SD

Müzik Kanalları: Türk Müzik Birliği (TMB), TRT Müzik

Sinema Kanalı: Filmbox Arthouse

Televizyon izleme keyfinize keyif katan Türksat KabloTV (Teledünya) platformuyla, tüm dünyada beğeni ile izlenen pek çok televizyon kanalını her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla hem İnternet hem de telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz. 


TELEDÜNYA

Dijital TV Platformu

Türksat KabloTV platformuyla sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz. KabloTV`de, ülkemizde ve dünyada beğeniyle izlenen birçok televizyon kanalını, yüksek çözünürlüklü görüntü ve HD ses kalitesiyle izleyebilirsiniz. Ayrıca televizyon palatformuyla beraber her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla hem internet hemde telefon hizmetini tek faturada kullanabilirsiniz.

KabloTV, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan, beğeniyle izlenen ve kategorilerine göre seçilmiş çok sayıda televizyon kanalını, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle de kendini kanıtlamış olan ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz Türksat A.Ş. ye ait olan yayın platformudur.


Teledünya Nedir?

Teledünya, Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan, beğeniyle izlenen  ve kategorilerine göre seçilmiş çok sayıda televizyon kanalını, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle de kendini kanıtlamış olan ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz Türksat A.Ş. ye ait olan yayın platformudur. Teledünya platformunda, Temel Paket , Üst Paket ve SinemaTV paketlerini tercih etme imkanınız vardır.

Teledünya platformundaki kanallar, ailenizle bir arada keyifle izleyebilmeniz için özel olarak seçildi. Bu platformda İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Japonya, Kore, Rusya, Kazakistan vb. çoğu uluslararası kanalları izleyebileceksiniz.

Teledünya' yı Kablo TV şebekesine bağlayabileceğiniz Set-Top-Box veya Conax Modül ile izleyebilirsiniz.

Teledünya platformunda çanak antene ihtiyaç yoktur. Teledünya, Kablo TV alt yapısı üzerinden izlenebilir.

Teledünya' da, yerli ve yabancı özenle seçilmiş kanalları, HD kalitesi ile izleyebilirsiniz. HD teknoloji, yüksek çözünürlüklü görüntü ve daha net ses demektir.

Teledünya' da kanal listesi güncellendiğinde veya kanal frekansları değiştiğinde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Set-Top-Box mevcut değişiklikleri  otomatik olarak günceller.

Teledünya' da beğeni ile dinlenen bir çok yerli ve yabancı Radyo kanalına da sahip olacaksınız.

Teledünya platformunda  kategorilerine göre sınıflandırılmış çok sayıda kanalı bir arada sunması, herhangi bir zamanda isteğiniz içerikte yayın izlemenizi sağlar.

Teledünya aboneleri hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ek ücret ödemezsiniz.

Teledünya alıcılarında  EPG (Elektronik programlama klavuz) özelliği mevcuttur. EPG özelliği sayesinde aboneler tüm kanalların yayın akış detaylarına ve yayın hakkında özet bilgiye ulaşabilmektedir.

Kablo TV altyapısının fiber optik kalitesiyle hizmet vermesi, Televiyon ve İnternet hizmetlerini kaliteli ve kesintisiz olarak kullanabilmenizi sağlar.

Set-Top-Box cihazları satış tarihi ile 24 Ay garanti kapsamındadır.

Teledünya ve KabloTV Türksat A.Ş.'ye ait olan aynı markalardır.  Teledünya, yenilenmiş marka yüzüyle Kablo TV markasını kullanarak dijital televiyzon hizmetine devam etmektedir.

Türkiye ve dünyadan analog ve dijital yayın yapan, beğeniyle izlenen  ve kategorilerine göre seçilmiş çok sayıda televizyon kanalını, yüksek çözünürlükte görüntü ve ses kalitesiyle kendini kanıtlamış olan, ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz Türksat A.Ş. ye ait olan Kablo TV yayın platformudur. Bu platformda, Temel Paket , Üst Paket, SinemaTV, Premium Spor ve Bein Sport paketlerini tercih edebilirsiniz.