NAT GEO NOW

Aylık 10,99 TL
KabloWebTV ile İzlenilebilir
BAŞVUR
NAT GEO NOW

National Geographic Plus paketi dünyanın en prestijli bilim, macera ve keşif kanalının merak uyandıran belgesellerinden oluşan geniş bir arşive sahip 100'lerce belgeseli, dilediğiniz yerde seçip izlemenize olanak sağlayan bir pakettir.

National Geographic Plus paketi kapsamında müşteriler 10,99 TL/Ay karşılığında kablowebtv.com.tr sitesinde yer alan National Geographic Pluspaketine erişim hakkına sahip olacaklardır.

National Geographic Plus paketi kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Abonenin Türksat faturasına yansıtılacaktır. Hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 10,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Nat Geo + uygulamasına KabloWebTV uygulamasından erişilebilmektedir. KabloWebTV uygulaması online işlemler şifresi ile kullanılabilmektedir. Online işlemler için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre https://online.turksatkablo.com.tr/ adresinden, Türksat Abone Ofislerinden, Türksat İl Müdürlüklerinden ve 0 850 8044444 numaralı çağrı merkezimizden temin edilebilecektir.

Müşteriler, dilediği zaman National Geographic Plus uygulamasını Çağrı Merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilirMüşteriler, National Geographic Plus uygulamasını KabloWebTV sitesinden, KabloWebTV uygulamasından ve interaktif kutuları üzerinden seyredebileceklerdir.