Kablonet Hangi Şehirlerde Var ?

Türksat Kablonet Nerelerde Var?

Türkiye'nin 24 ilinde Türksat fiber internet ve KabloTV altyapısı bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen şehirlere tıklayarak ilçe, mahalle, sokak ve bina adresine kadar güncel altyapı bilgisini öğrenebilirsiniz. 


Türksat fiber internet altyapısı Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Istanbul, Izmir, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak illerinde bulunmaktadır.

Şebeke ve altyapı çalışmaları sürekli devam etmektedir. 2019 yılında 4.5 milyon civarında olan hizmet verilen adres sayısı son yapılan yatırımlarla beraber 2021 yılında 6 milyona yaklaşmıştır. Yeni nesil fiber internetin öncüsü Tüksat Kablo internet ayrıca GPON altyapı yatırımları ile 1000 Mbps download ve 100 Mbps upluad tarifelerini kullanıma sunmuştur. 

Bulunduğunuz adreste, Kablonet veya Uydunet altyapısının kontrolünü ilk başta bulunduğunuz il, ilçe, mahalle, sokak ve bina numaranıza kadar kontrol edebilirsiniz. Eğer ikamet ettiğiniz adres ekranınızda  göremiyorsanız Çağrı Merkezi veya Yetkili Abone Merkezleri üzerinden başvuru talebinizi iletebilirsniz. Adresinizde altyapının varlığı görülüyorsa, İnternet'i rakipsiz fiyatlarla kullanma imkanına sahip olursunuz. Kablo TV altyapısı bulunan yerlerde; Uydunet, Teledünya ve Kabloses hizmetleri de yüksek hız ve uygun fiyatlarla kullanılabilir.

Uydunet'in Kesintisiz Hızlı İnternetini ve Diğer Servislerini Şimdi Tek Adımda Kullanmaya Başlayabilirsin. Altyapınızı kontrol edin ve ön başvurunuzu gerçekleştirin. 

Bulunduğunuz adreste altyapımız var ise Kablonet'e geçiş işleminizi online başvuru, çağrı merkezimiz veya abone merkezlerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Eski internet aboneliğinizi Türksat'a taşıma işlemi yapmamaktayız. Çünkü Kablonet tamamen kendine ait altyapı kullanmaktadır ve diğer internet servis sağlayıcıları ile ortak çalışmamaktadır. Kablonet'e geçiş işleminiz tamamlandıktan sonra eski internet aboneliğinizi E-Devlet üzerinden veya yetkili şubelerden iptal edebilirsiniz.

Online başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 0850 888 0 333 numaralı çağrı merkezimizden, alanında uzman müşteri temsilcimiz ihtiyaçlarınıza en uygun kampanyaya yönlendirmek için iletmiş olduğunuz telefon numaranızdan arayıp başvuru onayınız alındıktan sonra süreç tamamlanmış olacaktır

Online başvurunuz tamamlandıktan sonra Türksat yetkili servis çalışanlarımız adresinizde kurulum işlemlerinin tamamlanabilmesi için telefon numaranızdan sizinle iletişime geçip randevu kaydınızı oluşturacak. Kampanya kapsamında modem ve cihazları kiralama işlemi yaptıysanız ekiplerimiz cihazlarınızı kendileri getirip kurulum işlemi tamamlanmış olacaktır. Eğer cihazları kendiniz temin etmeyi tercih ettiyseniz ekiplerimiz gelmeden önce cihazları hazırda bulundurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kurulum işleminiz tamamlanmaycaktır. 

Kurulum işleminiz tamamlandıktan ve sözleşmeler kapınızda imzalandıktan sonra faturalandırma süreci başlayacaktır. Bol fiberli günler dileriz.

Uydunet, Teledünya markaları Türksat'a ait internet ve tv hizmetlerine ait markalardır.

 

Türksat Kablonet ile yeni bir nesil fiber internetin avantajlarını sunmanın onurunu yaşıyoruz. %100 kendi fiber optik altyapısını kullanan Türksat internet hizmeti ile 25 Mbps'den 1000 Mbps'ye kadar her müşteriye hitap edebilecek tarifeler ile size seçenekler sunmaktadır. Daireye kadar fiber internet (GPON) destekli bölgelerde 1.000 Mbps indirme (download), 100 Mbps gönderme (upload) hızlarını tercih edebilir interneti bütün gücüyle kullanabilirsiniz.

Ayrıca KabloTV ile çanak ihiyacınız olmadan dünyanın televizyon kanalı, sinema ve spor paketleri ile ailecek izleyebileceğiniz yüzlerce kanal televizyonunuzda HD / UHD kalitesinde sizlerle.

Üstelik sabit fiyat garantisi ile müşteri memnuniyeti ön planda.