EVDE İNTERNET

Başvurabileceğiniz Güncel 17 Fiber Kablonet Kampanyası Var

1 2 >

ÇÜNKÜ KABLONET’TE

DÜŞÜK ŞiKAYET

Türkiye’nin yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

HIZLI İNTERNET

Dünyanın en büyük oyun marketi Steam'e göre Türkiye'de online oyunlarda iyi performansı Kablonet sunuyor. yüksek bağlantı hızı ve düşük ping kalitesiyle her zaman 1. sıranın en önemli sahibi oluyor.

UYGUN FİYAT

Türkiye'nin Hızlı Fiber İnternetini Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

TÜRKİYE’NİN İYİ İNTERNET ALT YAPISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE SAHİP TÜRKSAT KABLONET’Lİ OLMAK İÇİN;

İnternet, modern dünyaya bağlı kalmanın ön koşuludur. İnsanlar, aileler, işletmeler, şirketler ve devletler İnternetin sunduğu sınırsız iletişim altyapısı ile gelişimlerine değer katarlar. Bugün, artık hemen her eve giren İnternet sayesinde günün her anında sevdiklerimizi görebilir, işimize yenilik kazandıracak bilgileri toplayabilir, acil hissettiğimiz görüşmeleri gerçekleştirebilir, tüm dünya kültür arşivlerini içeren yayınlara ve hatta en yeni dünya trendlerine tek tıkla ulaşabiliriz. İnternet, insanlara bilgiye ulaşma kolaylığı ve zaman kazandırır. İnternet hizmeti tüm Türkiye’ye yayılmışken ve dünyaya bir tıkla dâhil olmak bu kadar kolaylaşmışken sunulan evde İnternet hizmeti, kullanıcılarına uçsuz bucaksız bir dijital deneyim sunar. İnternet ile bankadaki, marketteki, kütüphanedeki işlerinizi evde neticelendirebilirsiniz. Sürekli gelişen ve yenilenen teknoloji, evde İnternet hizmetini kablosuz İnternet ağı olan Wi-Fi teknolojisi ile destekleyerek tüm evi akıllı ev sistemleriyle donatmanıza yardımcı olur. Işıkların açılma vaktinden televizyonun kapanma vaktine, klimanın ısı derecesinden çalan müziğin volümüne kadar, tüm ev yaşantınızı önceden kurgulayabilirsiniz. Mesela sabah evden çıkarken yemeği içine koyduğunuz fırını, internet üzerinden çalıştırarak eve geliş vaktinizde mükemmel şekilde pişmiş olarak hemen yemeye başlayabilirsiniz. 

Evde İnternet Paketleri

Evde İnternet paketleri, evin İnternet altyapısı ve müşterinin hizmet tercihlerine göre Fiber Kablonet tarafından birçok alternatifle beraber kullanıma sunulur. Sunulan bu paketler, iş veya kurumsal internet paketlerinden farklı olarak genel kullanıma uygun ve ekonomik olarak da son derece uygun ödeme seçeneklerine sahip paketlerdir. İnternetin verimliliğinden hiçbir şekilde eksiklik olmayacak şekilde ayarlanan bu paketler, kullanıcılarının sosyal iletişimi ve sosyal medya kullanımını destekleyecek ölçüde verimliliğe sahiptir.

Evde İnternet paketleri, İnternet hızı ve verimliliği açısından yeterli hizmet deneyimi sunduğundan dolayı, yaygınlık açısından çok fazla avantajı barındırır. İnternet kullanıcılarının ilk zamanlar ev telefonu hattı üzerinden kullandığı İnternet deneyimi, günümüzde gelişen iletişim teknolojileriyle hız ve kesintisiz hizmet bakımından da sayısız avantaja sahiptir. Böylesine geniş avantajları barındıran bu paketler, kullanıcıların tercihlerine göre müşterileri İnternet dünyasına kavuşturur.

 

Evde İnternet Kampanyaları

Evde İnternet paketleri, Fiber Kablonet’in müşteri deneyimlerinden elde ettiği verilerle farklı kampanyalara dönüştürülerek bir hizmet skalasına sokulur. Fiber Kablonet farklı veri hızı alternatiflerini, farklı tarifelerde fiyatlandırarak, müşterinin konutunun altyapı uygunluğuna göre bir kampanya oluşturur. Evde İnternet kampanyaları, müşterilerinin dijital dünyaya dâhil olan tüm gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak çeşitlenir. Bu kampanyalar dâhilinde kullanıcılara daha hızlı İnternet, belli bir süre ile kısıtlanarak ücretsiz İnternet, ücretsiz antivirüs programları gibi avantajlar sunulur. İnternet kampanyaları, İnternet'in büyülü dünyasını her eve getirmek için sürekli yeni avantajları kullanıcılarına sunar. Yüksek İnternet hızı ve cihazların korunmasına yönelik programların ücretsiz verilmesi, İnternet bağlantısını cazip kılar. Bu açıdan bakınca, data hızının yüksekliğinin altyapı yeterliliğine bağlı olduğu ortaya çıkar. İnternet'i sosyal medya, e-posta, ev içi akıllı sistemler vs. için kullanacak olan müşterilere sunulan kampanyaların verimliliği, genel kullanıma uygundur. Evde İnternet kampanyaları ev ve kurumsal kullanımlar için temel gereksinimleri karşılar. Kampanyalar dâhilinde herhangi bir kotalı veya kotasız İnternet paketini kullanmak, tamamen kullanıcıların inisiyatifine bırakılır. Tercih edilen İnternet kampanyasına bağlı olarak kotalı kullanım, limitsiz İnternet deneyimi ve hatta İnternet altyapılı çeşitli yayınlara kesintisiz ulaşım olanağı da sunar.

 

Evde İnternet Fiyatları

Evde İnternet kullanımı temel gereksinimleri karşılar ve en uygun fiyat tarifelerine sahiptir. Evde İnternet fiyatlandırmasında, temel İnternet bağlantısı yeterliliği üzerine eklenen hizmetler etkili olur. Fiber Kablonet; mevsimsel zamanlamalara, pazarlama stratejilere veya değişen müşteri ihtiyaçlarına göre fiyatlandırmalarını düzenler. Evde İnternet hizmetinin fiyatlandırılmasında, şirket yatırımları ve sunulan hizmetin kalitesindeki değişiklikler de rol alır. Örneğin fiber hatlara bağlı ev İnternet'i kullanıcıları kablolu televizyon hizmetlerine ve yüksek indirme hızına sahip olur. Dolayısıyla kullanacağı evde İnternet hizmetinin fiyatı da yükselir. Tercih edilen İnternet paketi belgeselden spor kanallarına, müzik kanallarından sinema kanallarına kadar birçok alternatifi müşterilere sunarak, onların keyifli vakit geçirmelerine vesile olur. Evde İnternet fiyatları, İnternet hizmetinin en asgari fiyatlandırma tarifelerine sahip olduğu gibi, müşteri tercihlerine göre alınacak ekstra hizmetlerle yükselebilir. Daha hızlı, daha verimli İnternet hizmeti için Fiber Kablonet hizmet yöntemi değişikliği yapmak zorundadır, bunun sonucunda fiyatlandırmada değişiklik olması kaçınılmazdır.