Kablo TV Sık Sorulan Sorular

Teledünya Hakkında Merak Ettikleriniz

KabloTV, Analog Kablo TV şebekesi üzerinden verilen dijital tv platformudur. Yayınları isterseniz HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Kablo TV hizmetinden faydalabilmeniz için bulunduğunuz adreste alt yapı hizmetinin bulunması gerekmektedir. Fiber altyapı sayesinde tek kablo üzerinden sınırsız internet, hd tv hizmeti ve telefon aboneliğinizi ekonomik fiyatlara kullanabilirsiniz. Çağrı merkezinden veya http://www.kablonet.net/hizli-basvuru adresinden başvuru yapabilirsiniz.

  • KabloTV aboneleri, içinde HD (yüksek çözünürlüklü) kanalların da bulunduğu 210'un üzerinde kanalı üstün görüntü ve ses ile izleyebilmektedirler.
  • Tek kablo üzerinden tv, internet ve sabit telefon hizmetini alabilirsiniz.
  • KabloTV çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Analog Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir.
  • KabloTV frekans kirlenmesinden ve kötü hava koşullarından etkilenmez.
  • Müşterilerine 7/24 kaliteli ve ücretsiz teknik servis hizmeti sunar.
  • Müşteriler, kurulumda ya da teknik arızaların giderilmesinde kablo ya da yedek parça gibi malzemelere ücret ödemezler.
  • KabloTV platformunda sadece Ulusal kanalları değil, İngiltere, Almanya, Japonya, Kore ve Kazakistan gibi ülkelerin sevilen kanallarını da keyifle izleyebilirsiniz.

http://www.kablonet.net/televizyon/kablotv-tarifeleri adresinde yer alan avantajlı tarife veya kampanyalarımızdan birini seçerek KabloTV abonesi olabilirsiniz. Hizmetiniz açıldıktan sonra faturalarınız iki ayda bir yerine tek fatura halinde (Analog Kablo TV + KabloTV) aylık olarak adresinize gönderilecektir.

Nakil etmek istediğiniz adreste Analog Kablo TV alt yapısı varsa nakil işlemi yapabilirsiniz. Nakil işleminden önce taşınacağınız adreste altaypı kontrolunu Kablonet Alt Yapı Sorgulama sayfasından yapabilirsiniz.

KabloTV tarife ücretlerine http://www.kablonet.net/televizyon/kablotv-tarifeleri adresinden ulaşabilirsiniz.

Hayır, KabloTV hizmeti için bağlantı ücreti ödenmez.

KabloTV hizmeti için Hizmet İşlem Ücretleri sayfasında yer alan aktivasyon ücreti faturanıza yansıtılır. http://www.kablonet.net/internet/hizmet-tarifeleri adresinden bilgi alabilirsiniz.

Evet, KabloTV yayınlarını Set-Top Box cihazı ile izleyebilirsiniz. Dilerseniz http://www.kablonet.net/televizyon/teledunya-cihazlar adresinde yer alan bedeller karşılığı satın alabilirsiniz. (HD yayınlar HD set top box kullanılarak izlenebilmektedir.) İsterseniz televiyonunuz destekliyorsa ek kumandaya ihtiyaç duymadan conax modül aracılığıyla Teledünya yayınlarını izleyebilirsiniz.

Cihazınız, KabloTV hizmetini aktif hale getirmekle yükümlü personel tarafından kurulum esnasında tarafınıza tutanak karşılığı teslim edilecektir.

Türksat kurulum ekiplerinin teslim ettiği cihazın garanti süresi 2 yıldır.

444 0 126 veya sadece 126 numaralı çağrı merkezini aramalı ve arıza kaydı bırakmalısınız. İlgili ekipler cihazınızı sizden teslim alacak ve gerekli işlemleri yapacaklardır.

Evet, Hizmet Askıya Alma İşlemleri sayfamızda yer alan şartlar doğrultusunda hizmetinizi askıya alabilirsiniz. http://www.kablonet.net/internet/hizmet-tarifeleri adresinden bilgi alabilirsiniz.

KabloTV hizmetini izlemek istediğiniz her bir televizyon için ayrı bir set-top box (HD kutu) ve abonelik almanız gerekmektedir. Tarafınıza teslim edilecek smart kartı cihazınıza takarak yayınları izleyebilirsiniz.

KabloTV platformunda yer alan kanalları ve paketleri http://www.kablonet.net/paketler adresinden inceleyebilirsiniz.

Hem yayın (Sadece desteklenen kanallarda.) hem de alıcınız bu özellikleri desteklemektedir, yayınları altyazı opsiyonu ile ister orijinal dilinde ister dublajlı olarak izleyebilirsiniz.  

444 0 126 veya sadece 126 nolu çağrı merkezini 7/24 arayarak sorununuzu iletebilirsiniz. Servis taleplerinize en geç 5 saat içerisinde ve herhangi bir ücret talep edilmeden cevap verilecektir.

Televizyonunuz HD Ready özelliğine sahip ise 1280x720 piksel, Full HD ise 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü ile KabloTV yayınlarını izleyebilirsiniz.

4K(UHD) yayınlar sadece 4K(UHD) uyumlu televizyonlarda ve modül desteği ile izlenebilmektedir.

HBBTV yayınlarını kullanabilmeniz için aktif internet bağlantısı bulunan, HBBTV yayınlarını destekleyen akıllı TV ve Modül kullanmanız gerekmektedir. Set-top box'lar bu sistemi desteklememektedir. Bu teknoloji her kanal tarafından sunulmayabilir. KabloTV bu yayınları iletmektedir.


TÜRKSAT KABLO ÜRÜN ve HİZMETLERİ

KABLONET
BİNAMDA VAR MI?

KABLONET İNTERNET

telefonsuz internet
Telefonsuz İnternet

Kablonet internet hizmetini kullanmak için telefon hattına ihtiyacınız yok.

fiber internet
Fiber İnternet

Tamamı kendine ait olan fiberoptik alt yapısı ile Uydunet, 100 Mbps internet hızını kesintisiz kullanın.

hd tv yayını
HD TV Yayını

Kablo TV yayını ile çanak ihtiyacı olmadan yüksek çözünürlüğe sahip HD yayın izleme keyfi.

abone servisler
Abone Servisler

İnternet ihtiyaclarınızı özelleştirebileceğiniz yeni servisleri ile Kablonet'inizi özelleştirin.

Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir. İnternet aboneliğiyle beraber dijital Kablo TV platformuna üye olarak çanak ihtiyacı olmadan HD kalitesinde sizin için özenle seçilmiş kanallarla birbirinden güzel içerikleri izleyebilirsiniz.Ayrıca Kabloses telefon hizmetiyle ekonomik fiyata iletişim kurmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Uydunet kampanyalarını incelemeyi unutmayın. Sizin için özenle hazırlanmış ve ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyata maksimum hizmeti sağlamak için seçenekler sunmaktadır. Tek kablo üzerinden bütün hizmetleri alabilir tek fatura da ekonomik çözümlere kavuşabilirsiniz. Rakipsiz fiyatlarla Uydunet internet hizmetini hemen kullanmak için hızlı başvurunuzu yapın. Bulunduğunuz adreste Uydunet altyapısı varsa internet, tv ve telefon hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

HIZLI BAŞVURU