YALIN İNTERNET

Başvurabileceğiniz Güncel 17 Fiber Kablonet Kampanyası Var

1 2 >

ÇÜNKÜ KABLONET’TE

DÜŞÜK ŞiKAYET

Türkiye’nin yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

HIZLI İNTERNET

Dünyanın en büyük oyun marketi Steam'e göre Türkiye'de online oyunlarda iyi performansı Kablonet sunuyor. yüksek bağlantı hızı ve düşük ping kalitesiyle her zaman 1. sıranın en önemli sahibi oluyor.

UYGUN FİYAT

Türkiye'nin Hızlı Fiber İnternetini Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

TÜRKİYE’NİN İYİ İNTERNET ALT YAPISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE SAHİP TÜRKSAT KABLONET’Lİ OLMAK İÇİN;

İnternet kullanımının her geçen gün yaygınlık göstermesi İnternet sağlayıcı firmaların çok daha yüksek standartlarda hizmet vermesini gerekli hale getiriyor. Bu hizmetlerden birisi de önemli avantajları ile yalın İnternet hizmeti oluyor. İnternet kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı başarabilen bu hizmet, kullanım sırasında herhangi bir telefon aboneliğine gereksinim doğurmuyor. Aksine bir telefon hattınız olmadan da rahatlıkla ADSL ve fiber İnternet bağlantısı kullanabilme imkânı vadediyor. Oldukça geniş avantajları bulunan yalın İnternet hizmeti sayesinde yüksek hızda erişim fırsatından faydalanabilirsiniz.

 

Yalın İnternet Nedir?

Yalın İnternet, herhangi bir telefon aboneliğine gerek duyulmadan hem iş yerlerinde hem de evlerde İnternet hizmeti alabilmenize olanak tanıyan bir İnternet türü olarak tanımlanıyor. Bu İnternet hizmeti sayesinde kolayca ve telefon hattına ihtiyaç duymadan ADSL ya da fiber İnternet bağlantısı kullanabilme imkânından faydalanabiliyorsunuz. Bununla birlikte birçok yalın İnternet kampanyasından yararlanabilme olanağı da bulunuyor. Çeşitli fırsatları ile ön plana çıkan yalın İnternet hizmeti, yüksek hızı olmasının yanında uygun İnternet tarifeleriyle de dikkati çekiyor. Son yıllarda kullanımı oldukça yaygın hale gelen İnternet hizmeti kullanıcı gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt veriyor. Bu avantajları arasında yüksek erişim hızı sunması, her kullanıcının kendine özel bant genişliğinin bulunması, İnternet üzerinden eş zamanlı olarak görüntü ve ses aktarımı yapılabilmesi sayılabiliyor. Ayrıca yalın İnternet hizmeti sayesinde kullanılmayan bir telefon için aylık ödenen abone ücreti masrafı da ortadan kalkıyor. Telefon hattı olmadan İnternet kullanıcısı olmak isteyenlerin Kablonet üyeliği yaptırmaları yeterli oluyor. Aynı zamanda bu üyelik sonrasında birçok farklı kampanyadan da yararlanabilme olanağı sunuluyor.

 

Yalın İnternet Kampanyaları

Yalın İnternet kullanıcıları için çok geniş skalada kampanya paketi bulunuyor. Kampanyalar belli süreler için geçerli oluyor. Fiber hızda, son derece kaliteli bir İnternet erişimi için herhangi bir telefon hattı gerekmiyor. Aynı zamanda oldukça ekonomik fiyatlı olarak sunulan yalın İnternet kullanıcıları kablo netin diğer olanaklarından da yararlanabilme imkânı buluyor. Türksat Kablonet hizmeti ile aynı zamanda HD yayın platformuna üyelik yapabilme şansı da doğuyor. HD yayın platformuna üye olan kullanıcılar Dijital Kablo TV olanağı sayesinde diledikleri gibi film, dizi, belgesel gibi yayınları izleme olanağına da sahip olabiliyorlar. Birçok kanalın bir arada sunulduğu Kablonet sayesinde TV izlemek daha eğlenceli hale geliyor. Kampanyalara dâhil olarak hem TV hem İnternet hem de telefon gibi üç ayrı hizmeti tek bir faturadan ödeme olanağına sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte sunulan Kabloses kampanyaları ile sabit hat kullanıcıları diledikleri anda telefon cihazlarını kullanabilme imkânı buluyorlar. Kabloses ile İnternet üzerinden görüşme yapabilmek için modemin arka tarafında yer alan tel1 ya da tel2 portunu kullanabilirsiniz. Bu porta cihazı monte ederek rahatlıkla uygun fiyatlarda görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu avantajların yanında kampanyalara katılımını gerçekleştiren yalın İnternet kullanıcılarına bedava dakika kazanma fırsatı da sunuluyor. İnternet hizmetinden hem bireysel hem de kurumsal başvuru sahibi olanlar faydalanabiliyorlar. Telefonsuz İnternet olarak da bilinen yalın İnternet hizmeti belli bir taahhüt ile verilebiliyor. Taahhüt bitene kadar normal olmayan durumlar dışında İnternet kullanımını iptal edemiyorsunuz.

 

Kablonet Yalın İnternet Avantajı

Kablonet ile evde İnternet kullanmak daha avantajlı bir hale geliyor. Hem kullanılmayan bir telefona abone ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz hem de ekonomik koşullarda en hızlı İnterneti kullanma olanağı buluyorsunuz. Kablonet yalın İnternet kampanyaları sayesinde birçok kanalı da kolayca izleme imkânı yanında kesintisiz bir erişim imkânının lüksünü elde edebiliyorsunuz. Her durumda avantajlı olan yalın İnternet hizmeti tek bir kablo üzerinden birçok hizmeti aynı anda sunuyor. Standartları yüksek bir İnternet erişim hızı için Kablonet tercih eden kullanıcılar, yüzlerce kanalı HD kalitesinde izlerken aynı zamanda uygun fiyatların yansıtıldığı kampanyalardan uzun süreli olarak yararlanma imkânı elde ediyorlar. Tek bir fatura ile hem TV hem de İnternet ödemelerinizi yapabilme imkânı elde ediyorsunuz. Kablonet’in sunduğu avantajlar arasında bulunan belgesel, spor, haber, dizi, yaşam kanalları gibi birçok kanalı dilediğiniz saatte izleme imkânı sunuluyor. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra müşteri hizmetleri size ulaşarak işlemlerin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Kurulum için de ekipler adresinize belirtilen tarihlerde ulaşıyor ve gerekli yasal prosedürler tamamlandıktan sonra aboneliğinizin de başlatılması sağlanıyor.