KABLONET BAŞVURU

Uydunetin Kesintisiz Hızlı İnterneti ve Diğer Servislerini Şimdi Tek Adımda Kullanmaya Başlayabilirsin...

 

BAŞVURU SÜRECİ

Kablonet hizmetlerine başvuru işleminizin tamamlanabilmesi için binanızda Kablo TV altyapısının bulunması gerekmektedir. Online başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra alanında uzman müşteri temsilcimiz tarafından, en uygun teklifleri sunmak ve ön başvurunuzu tamamlamak için aranılacaksınız.

 

KURULUM SÜRECİ

Başvurunuz tamamlandıktan sonra maksimum bir hafta içerisinde kurulum ekibi sizi arayıp randevunuzu alır. Faturalandırma, kurulum ve aktivasyon işleminiz yapıldıktan sonra başlar.

TEK ADIMDA BAŞVURU

Bizimle paylaştığınız iletişim bilgileriniz üzerinden, alanında uzman müşteri temsilcimiz tarafından 09:00 - 23:00 saatleri arasında size en uygun teklifleri sunmak için 0850 888 0 333 nolu telefon hattımızdan aranılacaksınız. Başvurunuz gerçekleştikten sonra kurulum ekibi sizinle iletişime geçecek ve kurulum için randevu verebileceksiniz. Güle güle kullanmanız dileğiyle.

Online Kablonet Başvuru

Kablonet (Uydunet),  KabloTV (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerine başvuru işlemlerinizin tamamlanabilmesi için bulunduğunuz adreste Türksat altyapısının bulunması gerekmektedir. Online başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 0850 888 0 333 nolu çağrı merkeznden müsteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra ön başvurunu işleminiz tamamlanmış olacaktır.


Kablonet Kurulumu Nasıl Yapılır?

Müşteri temsilcimiz sizi arayıp ön başvuru işleminiz tamamlandıktan sonra kurulum firması tarafından sizi arayıp randevu alınır. Başvuru durumunuza göre modem ve hd kutu cihazlarınızı kiralama işlemi yaptıysanız kurulum ekibi tarafından kurulum işlemleri yapılır. Gerekli sözleşme ve evrak süreci tamamlandıktan sonra aktivasyon işlemi yapılır. Faturalandırma aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra başlamaktadır. 

Taahhüt süreniz başvuru tarihinize göre belirlenmektedir. Aboneliğiniz süresince adres değişikliği veya devir işlemi yapılabilir. Adres değişikliği için aboneliği taşıyacağınız adreste Türksat altyapısı bulunmaması halinde ikametgah belgenizle beraber abone merkezleri veya Türksat il müdürlüklerine başvurmanız halinde herhangi bir cayma bedeli alınmadan iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Cihazlarınız kiralık ise eksiksiz bir şekilde cihazları iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Şebeke dışı iptal süreci ile alakalı olarak zaman içerisinde değişiklikler olabilir. İşlemlerinizi gerçekleştirmeden önce çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve güncel bilgileri alabilirsiniz.  

 

Uydunet, Kablonet, KabloTV ve Teledünya markaları Türksat A.Ş.'ye aittir

 

ÇÜNKÜ KABLONET’TE

EN DÜŞÜK ŞiKAYET

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

EN HIZLI İNTERNET

Milyonlar Kullanıcı Speedtest.net'te Hız Testi Yaptı. Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.

EN UYGUN FİYAT

Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini En Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

MÜŞTERİ YORUMLARI

427 kişi Kablonet ile Alakalı Görüş Bildirdi