Kablonet Karaman İlinde Hangi İlçelerde Var ?

Karaman Kablonet | Uydunet Başvuru ve Abonelik İşlemleri

Karaman ilinde Türksat Kablonet'in Kesintisiz Hızlı İnterneti ve Diğer Servislerini Şimdi Tek Adımda Kullanmaya Başlayabilirsin...

Türksat hizmetleri Karaman ilinde şebekenin mevcut olduğu Merkez ilçeler ile sınırlıdır.

Türksat bünyesinde Karaman ilinde faydalanabileceğiniz hizmetler:

  • Kablonet fiber internet aboneliği (Eski ismi ile Uydunet)
  • KabloTV dijital televizyon aboneliği (Eski ismi ile Teledünya)
  • Kabloses sabit telefon aboneliği 

KabloNET fiber internet hizmetinde, GPON altyapı desteği bulunan adreslerde 1.000 Mbps download ve 100 Mbps upload seçeneklerinde yüksek hızlı fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz.Türksat'ın altyapısı %100 fiber bağlantı ile çalışmaktadır. Kablonet Karaman ilinde altyapımız dahilinde 16 Mbps ile 100 Mbps arasında tarifelerimizde bulunan hız seçeneklerinden istediğinizi tercih edip abone olabilirsiniz. 25 Mbps ve üstü hızlar Docsis 3.0 modem desteği ile verilmektedir. Türksat Uydunet hizmetini kullanabilmeniz için telefon hattına gerek yoktur.

KabloTV ile dünyanın televizyon kanalını 4K/UHD kalitesinde televizyonunuzda yüksek çözünürlükte çanak ihtiyacı olmadan izleyebilirsiniz. Farklı dil ve altyazılı izleme seçeneklerini kullanarak tv keyfinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca SinemaTV, Spor ve beIN Spor paketlerini aboneliğiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Eviniz konforunda Türk ve Dünya sinemasının seçkin filmlerini izleyebilirsiniz.

KabloSES ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit telefon ihtiyacınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. 

Türksat hizmetlerine başvuru yapabilmeniz için bulunduğunuz adreste Türksat fiber altyapısının bulunması gerekmektedir. Türksat Fiber Altyapı Sorgulama ekranı üzerinden adresinizi kontrol edebilirsiniz. Online başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 0850 888 0 333 nolu çağrı merkezimizden müsteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra ön başvurunuzu tamamlamış olacaktır.

 


Kablonet Kurulumu Nasıl Yapılır?

Müşteri temsilcimiz sizi arayıp ön başvuru işleminiz tamamlandıktan sonra kurulum firması tarafından sizi arayıp randevu alınır. Başvuru durumunuza göre modem ve hd kutu cihazlarınızı kiralama işlemi yaptıysanız kurulum ekibi tarafından kurulum işlemleri yapılır. Gerekli sözleşme ve evrak süreci tamamlandıktan sonra aktivasyon işlemi yapılır. Faturalandırma aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra başlamaktadır. 

Taahhüt süreniz başvuru tarihinize göre belirlenmektedir. Aboneliğiniz süresince adres değişikliği veya devir işlemi yapılabilir. Adres değişikliği için aboneliği taşıyacağınız adreste Türksat altyapısı bulunmaması halinde ikametgah belgenizle beraber abone merkezleri veya Türksat il müdürlüklerine başvurmanız halinde herhangi bir cayma bedeli alınmadan iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Cihazlarınız kiralık ise eksiksiz bir şekilde cihazları iade işlemi yapmanız gerekmektedir. Şebeke dışı iptal süreci ile alakalı olarak zaman içerisinde değişiklikler olabilir. İşlemlerinizi gerçekleştirmeden önce çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve güncel bilgileri alabilirsiniz.  

 

Uydunet, Kablonet, KabloTV ve Teledünya markaları Türksat A.Ş.'ye aittir

 

KARAMAN ilinde Türksat hizmetlerini ait işlemleri geçekleştirebileceğiniz şube adreslerimize lokasyon ve iletişim bilgilerine Türksat Kablonet İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İsterseniz çağrı merkezimiz ile görüşebilir isterseniz de abone merkezlerimize ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz adreste Türksat fiber altyapısı yok ise şebeke taleplerinizi KARAMAN İl Müdürlüklerine, abone merkezlerine yazılı veya çağrı merkezimizden sözlü başvurunuzu yapabilirsiniz. Teleplerinizi değerlendirildikten sonra tarafınıza dönüş sağlanacaktır.