S SPORT Plus

S SPORT Plus Paketi
Futbol ve Spor Keyfini
online izleyin.
BAŞVUR
S SPORT Plus
  • S Sport Plus Uygulamasından Halihazırda S Sport Plus aboneliği bulunmayan tüm Türksat KabloTV müşterilerimiz faydalanabilecektir. Turksat KabloTV müşterileri, S Sport Plus uygulamasına, Turksat KabloTV abonelikleri üzerinden ek bir servis olarak üye olup, S Sport Plus üyelik bedellerini de Turksat Kablo TV faturaları üzerinden ödeyebilirler. S Sport Plus Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Müşterilerimizin Türksat KabloTV faturalarına aktivasyon kodu ve üyelik linkinin gönderilmesi sonrasında yansıtılacaktır.
  • S Sport Plus Uygulaması kapsamında müşteriler (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) 17,99 TL/Ay karşılığında S Sport Plus sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır. S Sport Plus Uygulaması, bu hizmetten taahhütsüz olarak yararlanacak müşteriler için, hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 17,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir. S Sport Plus uygulaması Turksat Kablo TV müşterilerimize özel oluşturulan kampanyayla 12 ay taahhütle aylık 13,99 TL’lik sabit fiyat; 24 ay taahhütle aylık 11,99 TL’lik sabit fiyat garantisiyle sunulmaktadır. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  • Türksat, S Sport Plus Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek sorunlar aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden S Sport Plus Müşteri Hizmetleri Ekibine iletilebilir.
    * www.ssportplus.com adresinde yer alan canlı destek ekibiyle 09:00 – 02:00 saatleri arasında bilgi ve destek alabilirsiniz.
    * destek@ssportplus.com eposta adresine eposta gönderebilirsiniz.
    * destek.ssportplus.com adresinde yer alan sıkça sorulan sorulardan aradığınız soruların yanıtlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
  • Müşteri dilediği zaman S Sport Plus uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.