S SPORT Plus

S SPORT Plus Paketi
Futbol ve Spor Keyfini
online izleyin.
BAŞVUR
S SPORT Plus
 • S Sport Plus Uygulaması dünyanın en önemli spor organizasyonlarını ve liglerini hem canlı yayın hem de tekrar izle seçenekleriyle kullanıcılara sunan, internet üzerinden hizmet veren bir yayın platfromudur.
 • S Sport Plus uygulaması, kurulum ve ek bir cihaz gerektirmez, yayınlar doğrudan internet üzerinden, mobil uygulamalarla mobil cihazlarda ya da smart tv uygulamalarıyla geniş ekranlar üzerinden abonelik sonrasında hemen izlenebilir.
 • S Sport Plus Paketi kapsamında sunulan içerikler, ssportplus.com adresinden bilgisayarla, App Store ve Play Store’dan “S Sport Plus” uygulamasını indirerek tablet ve akıllı telefonlarla ve, Beko /Arçelik, Vestel, Grundig, LG, Samsung Smart TV uygulamaları, Android TV işletim sistemli Smart TV’ler ve media player cihazları, Apple TV ile ve Google Chromecast cihazları üzerinden izlenebilecektir.
 • S Sport Plus uygulamasıyla, Premier Lig (2021-2022 sezon sonuna kadar sunulabilecektir), La Liga, NBA, F1, UFC, Portekiz Ligi, NFL, Wimbledon ve ATP Tenis Turnuvaları gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını canlı yayın ve tekrar izle seçenekleriyle izlenebilecektir. Kullanıcılar izlemek istedikleri maç ya da yarış programını diledikleri yerde S Sport Plus’ın çoklu ekran teknolojisiyle izleyebilirler.
 • S Sport Plus Uygulamasına yetkili noktalarımızdan yapacağıınız abonelik başvurusu sonrasında size SMS / e-posta ile iletilecek olan aktivasyon kodunuz ve üyelik linki ile giriş yapabilirsiniz.
 • S Sport Plus Uygulamasından Halihazırda S Sport Plus aboneliği bulunmayan tüm Türksat KabloTV müşterilerimiz faydalanabilecektir. Turksat KabloTV müşterileri, S Sport Plus uygulamasına, Turksat KabloTV abonelikleri üzerinden ek bir servis olarak üye olup, S Sport Plus üyelik bedellerini de Turksat Kablo TV faturaları üzerinden ödeyebilirler. S Sport Plus Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Müşterilerimizin Türksat KabloTV faturalarına aktivasyon kodu ve üyelik linkinin gönderilmesi sonrasında yansıtılacaktır.
 • S Sport Plus Uygulaması kapsamında müşteriler (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) 18,00 TL/Ay karşılığında S Sport Plus sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır. S Sport Plus Uygulaması, bu hizmetten taahhütsüz olarak yararlanacak müşteriler için, hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 18,00 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir. S Sport Plus uygulaması Turksat Kablo TV müşterilerimize özel oluşturulan kampanyayla 12 ay taahhütle (ilk ayı ücretsiz) aylık 15,00 TL’lik sabit fiyat garantisiyle sunulmaktadır. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 • Türksat, S Sport Plus Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek sorunlar aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden S Sport Plus Müşteri Hizmetleri Ekibine iletilebilir.
  * ssportplus.com adresinde yer alan canlı destek ekibiyle 09:00 – 02:00 saatleri arasında bilgi ve destek alabilirsiniz.
  * destek@ssportplus.com eposta adresine eposta gönderebilirsiniz.
  * destek.ssportplus.com adresinde yer alan sıkça sorulan sorulardan aradığınız soruların yanıtlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.
 • Müşteri dilediği zaman S Sport Plus uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.