ÇAĞRI MERKEZİ 0850 888 0 333

SÜRESİ GEÇMİŞ KAMPANYALAR

1 2 3 4 5 >

ÇÜNKÜ KABLONET’TE

EN DÜŞÜK ŞiKAYET

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

EN HIZLI İNTERNET

Milyonlar Kullanıcı Speedtest.net'te Hız Testi Yaptı. Kablonet Türkiye'nin En Hızlı İnterneti Olarak Zirveyi Paylaştı.

EN UYGUN FİYAT

Türkiye'nin En Hızlı Fiber İnternetini En Uygun Fiyat / Performans Oranı İle Size Sunuyoruz. Güncel Kampanyalarımızdan Yararlanmak İçin Tıklayın.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ İNTERNET ALT YAPISI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE SAHİP TÜRKSAT KABLONET’Lİ OLMAK İÇİN;

KABLONET KAMPANYALARI

Türksat kampanyaları ile kablo internet ve hd tv aboneliklerini aynı anda alın daha uygun fiyata kullanın. Kablonet, Kablo TV ve Sinema TV üyeliklerinizi avantajlı kampanyalardan tercih etmeniz kârlı bir alış veriş avantajı sağlaycaktır. En çok tercih edilen Türksat kampanyalarını incelemenizi tavsiye ederiz. Fiber Kablonet ve Uydunet tüm güncel internet kampanyaları için sitemizden üzerinden detaylı bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik, ekonomik internet tarifeleri ve paketlerimiz bulunmakadır.

Kablonet internet kampanyalarımız sadece yeni gelen müşterilere yönelik olmayıp, mevcut müşterilere yönelik kampanyalarımızda bulunmaktadır. Şehit Yakını / Gazi ve Engelli vatandaşlarımız içinde sadece onlara özel uydunet kampanyaları ve tarifelerimiz bulunmaktadır.

 

GÜNCEL KABLONET KAMPANYALAR

Uydunet yeni ismiyle Kablonet, Teledünya, Kabloses hizmetlerine yönelik web sitemiz ve Türksat abone merkezleri üzerinden güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

AVANTAJLARI

Kampanyalardan faydalanmanız durumunda, Kablonet'in size sunduğuj ekonomik fiyat politikasından yararlanırsınız.
Yüksek hızda internet hizmetini kampanya koşullarında daha ucuza satın alabilirsiniz.
Modem, i-Kutu, Telefon gibi cihazları taksitlendirerek yada kampanya dahilinde ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.
İlerleyen süreçlerde mevcut müşterilere yönelik oluşturulan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
Fiber Kablonet kullanmanız durumunda yüksek hızda kesintisiz internet hizmeti alabilirsiniz.
Seçmiş olduğunuz kampanya üzerinde Teledünya ve Kabloses hizmetleri bulunuyorsa tek kampanya üzerinden üç farklı hizmeti kullanabilirsiniz.
Uydunet yüksek hızlı internet alt yapısı ile online oyunlarda düşük gecikme süresi eğlencenizin bölünmesine engel olmaz.
Teledünya sinema ve spor paketleri ile elinizin altında binlerce kanal yayına hazır şekilde bulunur.