Kirpi Sonic 2

Kirpi Sonic 2 | SinemaTV 'de

Hız, Macera ve Dostluk: Kirpi Sonic 2

Gizemli ve sevimli mavi kirpi, Sonic, yeniden seyircilerin karşısına çıkıyor! Sega'nın efsanevi video oyunu karakteri Sonic'in ikinci sinema macerası olan "Kirpi Sonic 2", heyecan dolu bir yolculuğa hazır olun! Yönetmenliğini Jeff Fowler'ın üstlendiği bu muhteşem yapım, maceraperest Sonic'in dostları ile bir araya gelerek dünyayı kurtarma mücadelesini konu alıyor.

İlk filmin olaylarından sonra Sonic, yeşil tepelerin sessizliğine gömülürken, dünyayı kurtarma yeteneğine sahip olduğunu keşfetmiştir. Ancak, bir kez daha sakinliği bozulur ve kaotik bir durumla karşı karşıya kalır. Yeniden bir araya geldiği sadık dostu Tails ile birlikte, Sonic'in karşısına bu sefer Dr. Robotnik'in yeni hedefi, karanlık güçlerin temsilcisi Knuckles çıkar. İkili, dünyayı yok etmek için güçlerini birleştirmiş olan bu tehlikeye karşı koymak için bir araya gelirler. Ancak, başlarına gelen her macerada olduğu gibi, bu yolculukta da beklenmedik sürprizler ve zorlu mücadelelerle dolu.

"Kirpi Sonic 2", görsel efektlerin ve heyecan dolu sahnelerin birleştiği bir aksiyon şöleni sunuyor. Mükemmel görsel efektlerle canlandırılan karakterler, izleyiciyi fantastik bir dünyaya davet ediyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin keyifle izleyebileceği bu film, hız tutkunu Sonic'in maceralarını daha önce hiç olmadığı kadar yakından keşfetme fırsatı sunuyor.

Küçük bir mavi kirpinin büyük maceralarını keşfetmek ve dostluğun gücünü hissetmek için "Kirpi Sonic 2" sinemalarda sizleri bekliyor!

Yönetmen: Jeff Fowler
Oyuncular: Ben Schwartz (Seslendirme), Jim Carrey, Tika Sumpter, Colleen O'Shaughnessey (Seslendirme), Idris Elba (Seslendirme)
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Süre: Yaklaşık 2 saatBu eğlenceli ve heyecan dolu film, izleyicilere unutulmaz bir sinema deneyimi yaşatmak için gününüzü renklendirecek!

Siz de istediğiniz yerden sinema filmlerini, birbirinden seçkin kanalları ve seç izleden sizin için seçilmiş yüzlerce içeriğe ulaşmak için hemen Kablo TV aboneliğizi gerçekleştirin. KabloTV WebTV ile özgürce  internetin olduğu her yerden içeriklere ulaşın. Ayrıca sınırsız yeni nesil fiber internet  Kablonet hizmetine üye olarak yüksek kalitede takılmadan yayınları izleyin. 

 

YAKLAŞMAKTA OLAN FİLMLER

BU FİLM VE DAHA FAZLASI SENİ BEKLİYOR