FİLMBOX+

Film Box'u
İstediğin Cihazdan İzle
BAŞVUR
FİLMBOX+

Filmbox Live Uygulaması kapsamında müşteriler ilk ay ücretsiz olmak şartıyla 4,99 TL/Ay karşılığında Filmbox Live sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır. İlk ay ücretsiz hizmet sunumu (her bir müşteri için) sadece bir defaya mahsus uygulanmaktadır.

Filmbox Live Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Abonenin Türksat faturasına yansıtılacaktır. İlk ay hizmet ücretsiz olarak sunulacaktır.

Hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 4,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir. İlgili uygulamaya ait bedeller müşteri faturasına yansıtılacaktır.

Erişim için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre Aboneye SMS/e-posta ile bildirilecektir. Bildirimin yapıldığı andan itibaren ücretsiz süre ve/veya faturalandırma başlayacaktır.

Türksat, Filmbox Live Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek sorunlar Filmbox Live sitesinde bize ulaşın kısmında yer alan adres ve numaralardan doğrudan Filmbox’a iletilmelidir.

Müşteri dilediği zaman Filmbox Live uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.