Kablonet Şanlıurfa Harran ilçesinde Hangi Mahallelerde Var ?

Türksat Kablonet Şanlıurfa  Harran Online Başvuru

Şanlıurfa ili Harran ilçesinde Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0850 888 0 333 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Kablonet Online Başvuru sayfamızdan tek adımda başvurunuzu yapabilirsiniz. Müsait olduğunuz zaman dliminde sizi arayıp en uygun kampanya ve hizmetler hakkında karşılıklı görüşüp beraber karar verebiliriz. Online başvurularınıza özel tekliflerimizi kaçırmayın.

Türksat hizmetleri Şanlıurfa ili Harran ilçesinde şebekenin mevcut olduğu Ahmetkara mah, Akkuş mah, Alacalı mah, Altılı mah, Arın mah, Aslankuyusu mah, Avlak mah, Aydıncık mah, Aydınlar mah, Aydüştü mah, Ağcıl mah, Aşağıkesmekaya mah, Aşağıyakınyol mah, Aşağıyarımca mah, Balkat mah, Balkır mah, Başkaragöz mah, Bellitaş mah, Bozceylan mah, Bozyazı mah, Buldum mah, Bulgurlu mah, Buğdaytepe mah, Bükdere mah, Büyüktaşlıca mah, Büyüktürbe mah, Bilgili mah, Binekli mah, Ceylangözü mah, Cumhuriyet mah, Dayanıklı mah, Demirli mah, Doruç mah, Doğukesmekaya mah, Duran mah, Emekli mah, Eskiharran mah, Gögeç mah, Göktaş mah, Gökçe mah, Gözcü mah, Gürgelen mah, Giyimli mah, Huzurlu mah, Hz. yakup mah, Kabataş mah, Karataş mah, Kaymaklı mah, Kılıçlı mah, Kırmıtlı mah, Koyunluca mah, Kuruyer mah, Kökenli mah, Küplüce mah, Küçük ekinli mah, Küçükminare mah, Küçükyıldız mah, Meydankapı mah, Minare mah, Miyanlı mah, Oğulcuk mah, Parapara mah, Savacık mah, Saide mah, Seferköy mah, Sehrince mah, Selalmaz mah, Soylu mah, Sugeldi mah, Süleyman demirel mah, Sütlüce mah, Tahılalan mah, Tanınmış mah, Tantana mah, Taylıca mah, Tekneli mah, Toytepe mah, Tozluca mah, Tüccariye mah, Türkoğlu mah, Uluağaç mah, Uzunyol mah, Varlıalan mah, Yakacık mah, Yardımlı mah, Yaygılı mah, Yayvandoruk mah, Yenice mah, Yenidoğan mah, Yıldız mah, Yolgider mah, Yukarıyakınyol mah, Yukarıyarımca mah, Zeytindalı mah, Çaltılı mah, Çatalhurma mah, Çağbaşı mah, Çepkenli mah, Çolpan mah, Çiçek mah, Öncüler mah, Özlüce mah, Öztaş mah, Ünlü mah, Ibni teymiye mah, Imambakır mah (merkez mah), Şeyh hayati harrani mah, Şuayipşehri mah, Şükürali mah mahalleler ile sınırlıdır.

Kablonet fiber internet hizmetinde, GPON altyapı desteği bulunan adreslerde 1.000 Mbps download ve 100 Mbps upload seçeneklerinde yüksek hızlı fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz.Türksat'ın altyapısı %100 fiber bağlantı ile çalışmaktadır. Kablonet Harran ilçesinde, altyapımız dahilinde 16 Mbps ile 100 Mbps arasında tarifelerimizde bulunan hız seçeneklerinden istediğinizi tercih edip, abone olabilirsiniz. 25 Mbps ve üstü hızlar Docsis 3.0 modem desteği ile verilmektedir. Türksat Uydunet hizmetini kullanabilmeniz için telefon hattına gerek yoktur.

KabloTV ile dünyanın televizyon kanalını 4K/UHD kalitesinde televizyonunuzda yüksek çözünürlükte çanak ihtiyacı olmadan izleyebilirsiniz. Farklı dil ve altyazılı izleme seçeneklerini kullanarak tv keyfinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca SinemaTV, Spor ve beIN Spor paketlerini aboneliğiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Eviniz konforunda Türk ve Dünya sinemasının seçkin filmlerini izleyebilirsiniz.

KabloSES ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit telefon ihtiyacınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. 

Türksat Kablo Net ile sizi hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir internet hizmet ile tanıştırkmak istiyoruz. Yeni nesil fiber internet ve Kablo TV kampanyaları ile her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla abone olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz. Siz de Kablonet Kampanyalar sayfamızı ziyaret edip her kullanıcı özelliklerine göre detaylandırılmış kampanyalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, iptal ve devir gibi işlemleri yazılı olarak abone merkezlerine veya bulunduğunuz bölgede ki Kablo TV İl Müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Tarife değişikliği, arıza kaydı başvurusu vb. diğer bilgiler ve başvuru için 0850 804 44 44  Türksat A.Ş. çağrı merkezi ile iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şanliurfa Harran bölgesinde Türksat hizmetlerine ait Uydunet, Teledünya ve KabloTV abonelik işlemleriniz için Türksat Abone Merkezleri sayfamızdan yetkili abone merkezlerine ait iletişim ve ulaşım bilgilerini alabilirsiniz. İşlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmek için 0850 888 0 333 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilrisiniz.