Kablonet Şanlıurfa Bozova ilçesinde Hangi Mahallelerde Var ?

Türksat Kablonet Şanlıurfa  Bozova Online Başvuru

Şanlıurfa ili Bozova ilçesinde Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0850 888 0 333 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Kablonet Online Başvuru sayfamızdan tek adımda başvurunuzu yapabilirsiniz. Müsait olduğunuz zaman dliminde sizi arayıp en uygun kampanya ve hizmetler hakkında karşılıklı görüşüp beraber karar verebiliriz. Online başvurularınıza özel tekliflerimizi kaçırmayın.

Türksat hizmetleri Şanlıurfa ili Bozova ilçesinde şebekenin mevcut olduğu 75.yıl mah, Akmağara mah, Altınlı mah, Argıncık mah, Arıkök mah, Arpalı mah, Avlak mah, Aylan mah, Baltaş mah, Bağlıca mah, Boztepe mah, Budaklı mah, Bulancak mah, Buğluca mah, Büyükhan mah, Binekli mah, Biris mah, Deliler mah, Denizbacı mah, Dutluca mah, Dutluk mah, Eskin mah, Fevzi çakmak mah, Gerdek mah, Gökören mah, Gölbaşı mah, Göynik mah, Gözenek mah, Hacıköy mah, Hacılar mah, Hisarlar mah, Kabacık mah, Karaca mah, Karacaören mah, Karakaş mah, Karapınar mah, Kargılı mah, Kepirce mah, Kesmetaş mah, Kevik mah, Kılıçören mah, Kılçık mah, Kındırali mah, Kırağılı mah, Kırmızıpınar mah, Kızlar mah, Konuksever mah, Koçhisar mah, Koçveran mah, Köseşahin mah, Küpeli mah, Killik mah, Maşuk mah, Mülkören mah, Narsait mah, Norçin mah, Ortatepe mah, Ortaören mah, Pirhalil mah, Saluc mah, Sağırlı mah, Seyitören mah, Sızan mah, Sığırcık mah, Soğukkuyu mah, Söğütlü mah, Tatarhüyük mah, Taşan mah, Tozluca mah, Tunalı mah, Türkmenören mah, Uzunburç mah, Yalıntaş mah, Yaslıca mah, Yavuz selim mah, Yaylak mah, Yeşil ova mah, Zivanlı mah, Çakmaklı mah, Çatak mah, Örgülü mah, Özgören mah, Ürünlü mah, Üçdirek mah, Ikizköy mah, Incirli mah, Şanlıavşar mah, Şıhlar mah mahalleler ile sınırlıdır.

Kablonet fiber internet hizmetinde, GPON altyapı desteği bulunan adreslerde 1.000 Mbps download ve 100 Mbps upload seçeneklerinde yüksek hızlı fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz.Türksat'ın altyapısı %100 fiber bağlantı ile çalışmaktadır. Kablonet Bozova ilçesinde, altyapımız dahilinde 16 Mbps ile 100 Mbps arasında tarifelerimizde bulunan hız seçeneklerinden istediğinizi tercih edip, abone olabilirsiniz. 25 Mbps ve üstü hızlar Docsis 3.0 modem desteği ile verilmektedir. Türksat Uydunet hizmetini kullanabilmeniz için telefon hattına gerek yoktur.

KabloTV ile dünyanın televizyon kanalını 4K/UHD kalitesinde televizyonunuzda yüksek çözünürlükte çanak ihtiyacı olmadan izleyebilirsiniz. Farklı dil ve altyazılı izleme seçeneklerini kullanarak tv keyfinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca SinemaTV, Spor ve beIN Spor paketlerini aboneliğiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Eviniz konforunda Türk ve Dünya sinemasının seçkin filmlerini izleyebilirsiniz.

KabloSES ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit telefon ihtiyacınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. 

Türksat Kablo Net ile sizi hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir internet hizmet ile tanıştırkmak istiyoruz. Yeni nesil fiber internet ve Kablo TV kampanyaları ile her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla abone olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz. Siz de Kablonet Kampanyalar sayfamızı ziyaret edip her kullanıcı özelliklerine göre detaylandırılmış kampanyalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, iptal ve devir gibi işlemleri yazılı olarak abone merkezlerine veya bulunduğunuz bölgede ki Kablo TV İl Müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Tarife değişikliği, arıza kaydı başvurusu vb. diğer bilgiler ve başvuru için 0850 804 44 44  Türksat A.Ş. çağrı merkezi ile iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şanliurfa Bozova bölgesinde Türksat hizmetlerine ait Uydunet, Teledünya ve KabloTV abonelik işlemleriniz için Türksat Abone Merkezleri sayfamızdan yetkili abone merkezlerine ait iletişim ve ulaşım bilgilerini alabilirsiniz. İşlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmek için 0850 888 0 333 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilrisiniz.