Kablonet Bursa Osmangazi ilçesinde Hangi Mahallelerde Var ?

Türksat Kablonet Bursa  Osmangazi Online Başvuru

Bursa ili Osmangazi ilçesinde Türksat Kablonet (Uydunet) Aboneliği için 0850 888 0 333 numaralı telefonu arayıp bilgi alabilir ve abonelik başvuru işleminizi anında gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz Kablonet Online Başvuru sayfamızdan tek adımda başvurunuzu yapabilirsiniz. Müsait olduğunuz zaman dliminde sizi arayıp en uygun kampanya ve hizmetler hakkında karşılıklı görüşüp beraber karar verebiliriz. Online başvurularınıza özel tekliflerimizi kaçırmayın.

Türksat hizmetleri Bursa ili Osmangazi ilçesinde şebekenin mevcut olduğu Ahmetpaşa mahallesi, Aktarhüssam mahallesi, Alaaddin mahallesi, Alacamescit mahallesi, Alemdar mahallesi, Alipaşa mahallesi, Altıparmak mahallesi, Çekirge mahallesi, Çırpan mahallesi, Demirkapı mahallesi, Demirtaş cumhuriyet mahallesi, Dikkaldırım mahallesi, Doburca mahallesi, Doğanbey mahallesi, Gaziakdemir mahallesi, Güneştepe mahallesi, Hamitler mahallesi, Hamzabey mahallesi, Hocaalizade mahallesi, Hocahasan mahallesi, Hüdavendigar mahallesi, Hürriyet mahallesi, Ibrahimpaşa mahallesi, Inkaya mahallesi, Intizam mahallesi, Istiklal mahallesi, Kavaklı mahallesi, Kayıhan mahallesi, Kırcaali mahallesi, Kiremitçi mahallesi, Kocanaip mahallesi, Kuruçeşme mahallesi, Küçükbalıklı mahallesi, Kükürtlü mahallesi, Küplüpınar mahallesi, Maksem mahallesi, Mollagürani mahallesi, Muradiye mahallesi, Nalbantoğlu mahallesi, Orhanbey mahallesi, Osmangazi mahallesi, Reyhan mahallesi, Santral garaj mahallesi, Selimiye mahallesi, Sırameşeler mahallesi, Soğanlı mahallesi, Soğukkuyu mahallesi, Şehabettinpaşa mahallesi, Şehreküstü mahallesi, Tahtakale mahallesi, Tayakadın mahallesi, Yahşibey mahallesi, Yenibağlar mahallesi, Yenikaraman mahallesi, Yenikent mahallesi, Yunuseli mahallesi mahalleler ile sınırlıdır.

Kablonet fiber internet hizmetinde, GPON altyapı desteği bulunan adreslerde 1.000 Mbps download ve 100 Mbps upload seçeneklerinde yüksek hızlı fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz.Türksat'ın altyapısı %100 fiber bağlantı ile çalışmaktadır. Kablonet Osmangazi ilçesinde, altyapımız dahilinde 16 Mbps ile 100 Mbps arasında tarifelerimizde bulunan hız seçeneklerinden istediğinizi tercih edip, abone olabilirsiniz. 25 Mbps ve üstü hızlar Docsis 3.0 modem desteği ile verilmektedir. Türksat Uydunet hizmetini kullanabilmeniz için telefon hattına gerek yoktur.

KabloTV ile dünyanın televizyon kanalını 4K/UHD kalitesinde televizyonunuzda yüksek çözünürlükte çanak ihtiyacı olmadan izleyebilirsiniz. Farklı dil ve altyazılı izleme seçeneklerini kullanarak tv keyfinizi renklendirebilirsiniz. Ayrıca SinemaTV, Spor ve beIN Spor paketlerini aboneliğiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Eviniz konforunda Türk ve Dünya sinemasının seçkin filmlerini izleyebilirsiniz.

KabloSES ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit telefon ihtiyacınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. 

Türksat Kablo Net ile sizi hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir internet hizmet ile tanıştırkmak istiyoruz. Yeni nesil fiber internet ve Kablo TV kampanyaları ile her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla abone olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz. Siz de Kablonet Kampanyalar sayfamızı ziyaret edip her kullanıcı özelliklerine göre detaylandırılmış kampanyalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, iptal ve devir gibi işlemleri yazılı olarak abone merkezlerine veya bulunduğunuz bölgede ki Kablo TV İl Müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Tarife değişikliği, arıza kaydı başvurusu vb. diğer bilgiler ve başvuru için 0850 804 44 44  Türksat A.Ş. çağrı merkezi ile iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bursa Osmangazi̇ bölgesinde Türksat hizmetlerine ait Uydunet, Teledünya ve KabloTV abonelik işlemleriniz için Türksat Abone Merkezleri sayfamızdan yetkili abone merkezlerine ait iletişim ve ulaşım bilgilerini alabilirsiniz. İşlemlerinizi telefon üzerinden gerçekleştirmek için 0850 888 0 333 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilrisiniz.