KABLOSES KULLANICI YORUMLARI

Kullanıcılar Şu Ana Kadar 427 Yorum Yaptı

Orkun b
11.05.2021
Bodrum göltürkbükü mah. 49. Sokak altyapı ne zaman gelecek direkt 5 kişi alır gelirse
FİBER KABLONET
Şebeke genişletme çalışmaları yıllık bütçe planları dahilinde, altyapı ve maliyet hesaplanarak yapılmaktadır. İncelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. İyi günler dileriz.
Emirhan Çetinkaya
06.04.2021
Merhaba Kocaeli İzmit Turgut Mahallesi İsmail Kolaylı Caddesi No:135 için altyapı talebinde bulunmak istiyorum gelir gelmez apartman olarak çoğu kişi geçer diye düşünüyorum çünkü boş port yok lütfen altyapı getirin
FİBER KABLONET
Şebeke genişletme çalışmaları yıllık bütçe planları dahilinde, altyapı ve maliyet hesaplanarak yapılmaktadır. İncelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. İyi günler dileriz.
Davut Kılıç
25.03.2021
İstanbul/ Avcılar / Yeşilkent mahallesi / Atatürk Caddesi / G:140 sokak / no :11 / Daire : 2 ye de fiber altyapı istiyoruz bizim mahallede hiç yok en kısa sürede ilgilenmeniz dileğiyle
Benan Erdi Filiz
10.03.2021
Haziran ayında TTNET aboneliğim bitiyor. Ancak İzmir Gaziemir Gazi Mahallesi Kubilay Caddesinde altyapı görünmüyor. Buraya getirseniz de bizler de kullanabilsek fiber altyapıyı güzel olmaz mı?
FİBER KABLONET
Altyapı talebinizi 0850 804 44 44 nolu çağrı merkezinden, Türksat İl Müdürlüklerinden veya abone merkezlerinden ilettikten sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fiber hızda iyi günler dileriz :)
deniz yiğit
23.02.2021
Ankara Altındağ ilçesi Feridun Çelik Mahallesi 1652 cadde no:9 da ikamet etmekteyim. Bağlı bulunduğumuz caddenin başına kadar gelen TÜRKSAT neden daha fazla ilerleyerek 2 bina ileride bize gelmedi. Acaba bu bölge ne zaman yatırım programına dahil olarak saygılarımla
FİBER KABLONET
Altyapı talebinizi 0850 804 44 44 nolu çağrı merkezinden, Türksat İl Müdürlüklerinden veya abone merkezlerinden başvurunuzu yaptıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. İyi günler dileriz.
Hamdi celep
12.02.2021
Fiber alt yapiyi bulundugumuz semte nezaman tasirsiniz
FİBER KABLONET
Sayın Hamdi Bey, adres bilginizi gönderirseniz kontrolleri sağlayalım. Sağlıklı günler dileriz.
Baran Alkan
18.11.2020
Esenlerde büyük bir alt yapı sorunu var özelliklede menderes mahallesi burada alt yapı çalışması yaparsanız çok iyi olacaktır bizler içinde sizler içinde faydalı olacaktır.
Alperen ÖZDİL
15.10.2020
2021 yılında küçükçekmece yeşilova mahallesinde hala fiber altyapı yok sürünüyoruz.
Kemal Akıncı
17.09.2020
Türksatın fiber internet altyapısında daireye kadar fiber aboneliği başlamış. Kablonet artık daireye kadar fiber (GPON) verecekmiş. Fakat bununla alakalı resmi sitede bilgi bulamadım. Bilgilendirme yapar mısınız?
FİBER KABLONET
Değerli yorumunuz ve Türksat hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, fiber hızda iyi günler dileriz :)
Maşide Akdoğan
15.07.2021
Müşteri hizmetleri yeni kampanya taahhütünde 100mb internete gecebilirsiniz diye arayınca türksattan taksit taksit para ödeyerek satın aldığımız modemimizin 100mb kablosuz İnterneti destekleyip desteklemediğini söylemiyor. Desteklemiyorsa kiralamak zorundasınız DEMİYOR!!! 100mb tarifesine gecince, kablolu destekliyor diyerek kablosuz için modem kiralamamız gerektiğini söylüyorlar. BU BİR KİRA DAYATMASIDIR. . Önceden bilgi verilmediğinden taahhütlü kampanyaya onay verdikten sonra bu durumun farkına varıldığından, modem kiralamazsan İnterneti düşük hızda kullanarak kampanyada fazla ödemek zorunda kalıyorsun. MECBUREN MODEM KİRALIYORSUN!!!
FİBER KABLONET
Yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzüntümüzü belirtmek isteriz. Altyapıda yapılan güncellemeler, Docsis 2.0 modemlerin yüksek hızlı tarifeleri desteklememesinden kaynaklı sorun yaşadığınız gözükmektedir. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Hizmet numaranızı iletmeniz durumunda hesabınıza promosyon tanımlamak isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Ali Osman Güler
11.04.2021
6 senedir üye yim. Lakin hesap kesim ve son ödeme tarihini değiştiremedim. Her taahhüt verişte söylerim önce heee derler sonra a yapmazlar. Sürekli geç ödeme yaparım. Faiz veririm. 1 seferğnde benden 1.5 aylık alsınlar da diğer yarıya aktarsınlar. Olmaz sanki. Kaplolu tv çöker iflas eder. Taahhüd0m bitsin çıkacam güç bir konuda yardımcı olmazlar
Mustafa Türkoğlu
03.04.2021
İstanbul/Sultangazi/Uğurmumcu mahallesinde 2020 yılından itibaren çalışmalar sürdürmüş binalara kadar kablo çekilmiş vaziyette fakat hizmet verilmemekte. Hizmet verilen sokak sayısı 10-15 arası adresimde sorguladığım da ise en geç 1 aya sinyal verilecektir efendim deniyor fakat 2 ay geçmesine rağmen herhangi bir hareket yok.
FİBER KABLONET
İletişim bilgilerinizden en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yusuf Polat
21.03.2021
Başvuru yaptım netten biz sizi ararız 10 gün içinde dediler. 15 gün oldu aradılar sizin mahallede bır altyapı sıkıntısı var Kocaeli müdürlüğü müracaat bilmem n3 sagliyacaz dediler deyiş deyis alayı sahtekar bunların
FİBER KABLONET
İletişim bilgilerinizden en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sami Fındık
01.03.2021
Konya selcuklu Sakarya mah. Yalıdere cad. pervane sokak alt yapı istiyoruz
FİBER KABLONET
Altyapı talebinizi 0850 804 44 44 nolu çağrı merkezinden, Türksat İl Müdürlüklerinden veya abone merkezlerinden başvurunuzu yaptıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fiber hızda iyi günler dileriz :)
Kürşat Taşci
17.02.2021
Keçiören atapark mahallesi 1329. sokakta hizmet istiyoruz.
FİBER KABLONET
Şebeke genişletme çalışmaları yıllık bütçe planları dahilinde, altyapı ve maliyet hesaplanarak yapılmaktadır. Konu ile ilgili net bir bilgilendirme yapılamamaktadır. Detaylı bilgi için 0850 804 44 44 numaralı çağrı merkezinden iletişime geçebilirsiniz. Teşekkürler.
Selim Açıkalın
03.02.2021
Kocaeli/Derince Burak sokakta neden alt yapı yok ? mahallede bazı sokaklarda var almak istiyoruz ama yok
M.M
23.10.2020
Vermiş olduğunuz internet hızından çok memnun kaldık ilginizden dolayı çok teşekkür ediyoruz hayırlı bol satışlarınız olsun
FİBER KABLONET
Değerli yorumunuz ve Türksat hizmetlerine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, fiber hızda iyi günler dileriz :)
Kamil Tunca
02.10.2020
bir türlü sokağımıza getiremediniz şunu