Uydunet Yalın İnternet

Kablonet Telefonsuz İnternet

Telefonsuz İnternet

Uydunet Telefonsuz İnternet


Tüksat Kablonet hizmetini kullanabilmek için telefon hattına gerek yoktur. Bulunduğunuz adreste Kablo TV alt yapısı olması yeterlidir. Telefon hattına ihtiyaç duymadan ekonomik fiyata sınırsız fiber internet tarifelerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Türksat Kablonet hizmtini kullanırken aynı zamanda isterseniz çakan ihtiyacı olmadan fiber kablo üzerinden HD yayın paltformuna üye olarak Dijital Kablo TV platformuyla belgesel, haber, spor, ulusal, film, dizi ve yaşam kanalları gibi 100'lerce kanalı HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Telefonsuz internet için Kablonet'e üye olmanız yeterlidir. Kampanyaların içerisinde tv, internet ve telefon hizmetini tek faturada rakipsiz fiyatlarla kullanabilirsiniz.  Üstelik tek kablo üzerinden bütün hizmetleri aldığınız için kesintisiz hizmetin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türksat sabit telefon hizmeti vermektedir. Kabloses ile internet üzerinden modemin arkasında bulunan tel1 veya tel2 portuna telefon cihazını takarak ekonomik fiyata görüşmeye hemen başlayabilirsiniz. Kabloses kampanyalarıyla abonelik başvurunuzu sağladığınızda, kampanyalarda bulunan avantajlarla sabit fiyat ödemeden ve her yöne bedava dakika avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kablonet kampanyalarını inceledikten sonra sizin için uygun olanını tercih edip online başvuru ile abonelik sürecini hızlandırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayıp başvuru işlemlerini tamamlayacaktır. Sonrasında kurulum ekipleri sizi arayıp müsait olduğunuz gün için randevu alacaklar ve kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra gerekli evraklar imzalanıp abonelik süreci tamamlanmış olacaktır. 

Türksat Kablonet aboneleri kampanyalarda sabit fiyat garantisi ile taahhüt süresi boyunca sürpriz faturalarla karşılaşmaz.


TÜRKSAT KABLO ÜRÜN ve HİZMETLERİ

KABLONET
BİNAMDA VAR MI?

KABLONET İNTERNET

telefonsuz internet
Telefonsuz İnternet

Kablonet internet hizmetini kullanmak için telefon hattına ihtiyacınız yok.

fiber internet
Fiber İnternet

Tamamı kendine ait olan fiberoptik alt yapısı ile Uydunet, 100 Mbps internet hızını kesintisiz kullanın.

hd tv yayını
HD TV Yayını

Kablo TV yayını ile çanak ihtiyacı olmadan yüksek çözünürlüğe sahip HD yayın izleme keyfi.

abone servisler
Abone Servisler

İnternet ihtiyaclarınızı özelleştirebileceğiniz yeni servisleri ile Kablonet'inizi özelleştirin.

Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir. İnternet aboneliğiyle beraber dijital Kablo TV platformuna üye olarak çanak ihtiyacı olmadan HD kalitesinde sizin için özenle seçilmiş kanallarla birbirinden güzel içerikleri izleyebilirsiniz.Ayrıca Kabloses telefon hizmetiyle ekonomik fiyata iletişim kurmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Uydunet kampanyalarını incelemeyi unutmayın. Sizin için özenle hazırlanmış ve ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyata maksimum hizmeti sağlamak için seçenekler sunmaktadır. Tek kablo üzerinden bütün hizmetleri alabilir tek fatura da ekonomik çözümlere kavuşabilirsiniz. Rakipsiz fiyatlarla Uydunet internet hizmetini hemen kullanmak için hızlı başvurunuzu yapın. Bulunduğunuz adreste Uydunet altyapısı varsa internet, tv ve telefon hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

HIZLI BAŞVURU