Uydunet Yalın İnternet

Kablonet Telefonsuz İnternet

Tüksat Kablonet hizmetini kullanabilmek için telefon hattına gerek yoktur. Bulunduğunuz adreste Kablo TV alt yapısı olması yeterlidir. Telefon hattına ihtiyaç duymadan ekonomik fiyata sınırsız fiber internet tarifelerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Türksat Kablonet hizmtini kullanırken aynı zamanda isterseniz çakan ihtiyacı olmadan fiber kablo üzerinden HD yayın paltformuna üye olarak Dijital Kablo TV platformuyla belgesel, haber, spor, ulusal, film, dizi ve yaşam kanalları gibi 100'lerce kanalı HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Telefonsuz internet için Kablonet'e üye olmanız yeterlidir. Kampanyaların içerisinde tv, internet ve telefon hizmetini tek faturada rakipsiz fiyatlarla kullanabilirsiniz.  Üstelik tek kablo üzerinden bütün hizmetleri aldığınız için kesintisiz hizmetin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Türksat sabit telefon hizmeti vermektedir. Kabloses ile internet üzerinden modemin arkasında bulunan tel1 veya tel2 portuna telefon cihazını takarak ekonomik fiyata görüşmeye hemen başlayabilirsiniz. Kabloses kampanyalarıyla abonelik başvurunuzu sağladığınızda, kampanyalarda bulunan avantajlarla sabit fiyat ödemeden ve her yöne bedava dakika avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kablonet kampanyalarını inceledikten sonra sizin için uygun olanını tercih edip online başvuru ile abonelik sürecini hızlandırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa zamanda sizi arayıp başvuru işlemlerini tamamlayacaktır. Sonrasında kurulum ekipleri sizi arayıp müsait olduğunuz gün için randevu alacaklar ve kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra gerekli evraklar imzalanıp abonelik süreci tamamlanmış olacaktır. 

Türksat Kablonet aboneleri kampanyalarda sabit fiyat garantisi ile taahhüt süresi boyunca sürpriz faturalarla karşılaşmaz.