KABLONET ANTALYA

  • Antalya'da Rakipsiz Fiber Altyapı
  • 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz İnternet Desteği
  • Hem internet Hem TV Keyfiniz Tek Faturada Tek Kablo'da
  • Ankara İlinde Şubelerimiz İle Yüz Yüze Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Ücretsiz Teknik Destek İle Kesintisiz İnternet
  • Sabit fiyat garantisi ile hemen başvurunuzu yapın. Sizi arayalım.

SİZİ ARAYALIM

Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde 09:00 - 23:00 saatleri arasında 0850 888 0 333 nolu hattımızdan arayarak güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.

ANTALYA HiZMET BÖLGELERi

ANTALYA İletişim Bilgileri

BEDSEL - Kepez Abone Merkezi

Fabrikalar Mah. Fikri Erten Cad.No:2 Özdilek AVM Kat:2 No:272 - KEPEZ / ANTALYA

Tel: 0 242 410 53 53

Fax:

BEDSEL - Kepez Abone Merkezi PERSONEL LİSTESİ

Afife KÜREKCİLER Müşteri Temsilcisi
Ayşe ÇELİK Müşteri Temsilcisi
Emine TORUN Müşteri Temsilcisi
Hakan GÜNDOĞDU Saha Satış Yöneticisi
Lütfiye DEMİRCİ Müşteri Temsilcisi
Pınar BENDER Müşteri Temsilcisi
Uğur Sinan AYGÜNER Saha Satış Temsilcisi
Zara MACİTOĞLU Müşteri Temsilcisi

BEDSEL - Kepez Abone Merkezi 2

Emek Mah. Sakarya Bulvarı Musa Bozkıran İş Merkezi No:310/A - KEPEZ / ANTALYA

Tel: 0 242 410 55 55

Fax:

BEDSEL - Muratpaşa Abone Merkezi

Kızılsaray Mah. Yener Ulusoy Bulvarı Habacı Apt. No: 23/A - MURATPAŞA / ANTALYA

Tel: 0242 350 0 633

Fax:

ANTALYA HİZMET BÖLGELERi

Kablonet ANTALYA

Kablonet veya eski ismiyle Uydunet fiber internet hizmetine siz Antalyalı müşterilerimize özel fiber altyapı ile gerçek fiber internetin keyfine varabileceğiniz yeni nesil fiber internet ile ayrıcalığın keyfini yaşatmak istiyoruz. Sabit fiyat garantisi ile tek Kablo üzerinden hem 4K/UHD desteği ile Kablo TV hem de 100 Mbps'ye varan fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz. Üstelik Kabloses ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit ev telefonu abonesi olabilir ekonomik fiyatlara iletişim kurabilirsiniz. Eviniz konforunda sinema keyfi yaşamak için Altın sinema veya Vizioon sinema paketini siz değerli her abonemiz 1 ay ücretsiz deneyebilmek için başvurunuzu çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz.
 

Bulunduğunuz adreste altyapı kontrolü için Altyapı Sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Kablonet Antalya


 

Kurulum öncelikli ve size özel müşteri temsilcisi desteği ile başvurularınızı 0 850 888 0 333 nolu hattımızdan yapabilirsiniz.


İkamet ettiğiniz adreste altyapımız bulunmuyorsa Antalya ilinde bulunan abone merkezleri, il müdürlükleri veya 0850 804 0 126 nolu destek iletişim numarasından altyapının adresinize çekilmesi için taleplerinizi iletebilirsiniz. Talepleriniz incelendikten sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza dönüş yapılacaktır. Türksat il müdürlükleri her başvuru için talepleri detaylı bir şekilde incelemektedir. 
 

Şebeke talebiniz, olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu yaparak Kablo TV, Uydunet - Kablonet ve Kablonet hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Kablonet ile sizi hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir hizmetle ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla abone olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz. Siz de Kablonet Kampanyalar sayfamızı ziyaret edip her kullanıcı özelliklerine göre detaylandırılmış kampanyalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, iptal ve devir gibi işlemleri yazılı olarak abone merkezlerine veya bulunduğunuz bölgede ki Kablo TV İl Müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Tarife değişikliği, arıza kaydı başvurusu vb. diğer bilgiler ve başvuru için 444 0 126 Türksat A.Ş. çağrı merkezi ile iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.