KABLONET SAMSUN

  • Samsun' da Rakipsiz Fiber Altyapı
  • 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz İnternet Desteği
  • Hem internet Hem TV Keyfiniz Tek Faturada Tek Kablo'da
  • Samsun İlinde Şubelerimiz İle Yüz Yüze Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Ücretsiz Teknik Destek İle Kesintisiz İnternet
  • Sabit fiyat garantisi ile hemen başvurunuzu yapın. Sizi arayalım.

SİZİ ARAYALIM

Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde 09:00 - 23:00 saatleri arasında 0850 888 0 333 nolu hattımızdan arayarak güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.

SAMSUN İletişim Bilgileri

Samsun Abone Merkezi

Mimarsinan Mah. Mustafa Kemal Bulvarı Yeşim Sitesi No: 35/B Atakum / SAMSUN

Tel: 0362 408 33 33

Fax:

Samsun Türksat İl Müdürlüğü

Yeni mahalle Atakent Bulvarı No: 77 / A - ATAKUM / SAMSUN

SAMSUN HİZMET BÖLGELERi

ATAKUM İLÇESİ HİZMET VERİLEN MAHALLELER

ALANLI MAH

ATATEPE MAH

BALAÇ MAH

BÜYÜKKOLPINAR MAH

CUMHURIYET MAH

ÇOBANLI MAH

ESENEVLER MAH

İSTİKLAL MAH

KAMALI MAH

KÜÇÜKKOLPINAR MAH

MEVLANA MAH

MİMARSİNAN MAH

YEŞİLDERE MAH

KÖRFEZ MAH

YENİMAHALLE MAH

CANİK İLÇESİ HİZMET VERİLEN MAHALLELER

KUZEY YILDIZI MAH

İLKADIM İLÇESİ HİZMET VERİLEN MAHALLELER

BAHÇELİEVLER MAH

YENİDOĞAN MAH

ADALET MAH

ÇAY MAH

ÇİFTLİK MAH

İSTASYON MAH

KARADENİZ MAH

KILIÇDEDE MAH

ZAFER MAH

ÇATALARMUT MAH

KADIKÖY MAH

HÜRRİYET MAH

BARUTHANE MAH

CEDİT MAH

KARASAMSUN MAH

LİMAN MAH

KIŞLA MAH

RASATHANE MAH

19 MAYIS MAH

FEVZİ ÇAKMAK MAH

HANÇERLİ MAH

KALKANCI MAH

KIRAN MAH

Kablonet | Uydunet SAMSUN

Kablonet veya eski ismiyle Uydunet fiber internet hizmetine siz Samsunlu müşterilerimize özel fiber altyapı ile gerçek fiber internetin keyfine varabileceğiniz yeni nesil fiber internet ile ayrıcalığın keyfini yaşatmak istiyoruz. Sabit fiyat garantisi ile tek Kablo üzerinden hem 4K/UHD desteği ile Kablo TV hem de 100 Mbps'ye varan fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz. Üstelik Kabloses ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit ev telefonu abonesi olabilir ekonomik fiyatlara iletişim kurabilirsiniz. Eviniz konforunda sinema keyfi yaşamak için Altın sinema veya Vizioon sinema paketini siz değerli her abonemiz 1 ay ücretsiz deneyebilmek için başvurunuzu çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz adreste altyapı kontrolü için Fiber internet altyapı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Kablonet Samsun


Kurulum öncelikli ve size özel müşteri temsilcisi desteği ile başvurularınızı 0 850 888 0 333 nolu hattımızdan yapabilirsiniz.


İkamet ettiğiniz adreste altyapımız bulunmuyorsa Samsun ilinde bulunan abone merkezleri, il müdürlükleri veya 0850 804 0 126 nolu destek iletişim numarasından altyapının adresinize çekilmesi için taleplerinizi iletebilirsiniz. Talepleriniz incelendikten sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza dönüş yapılacaktır. Türksat il müdürlükleri her başvuru için talepleri detaylı bir şekilde incelemektedir.

Şebeke talebiniz, olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu yaparak Kablo TV, Uydunet - Kablonet ve Kablonet hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet ile sizi hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir hizmetle ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla abone olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz. Siz de Kablonet Kampanyalar sayfamızı ziyaret edip her kullanıcı özelliklerine göre detaylandırılmış kampanyalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, iptal ve devir gibi işlemleri yazılı olarak abone merkezlerine veya bulunduğunuz bölgede ki Kablo TV İl Müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Tarife değişikliği, arıza kaydı başvurusu vb. diğer bilgiler ve başvuru için 0850 804 0 126 Türksat A.Ş. çağrı merkezi ile iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.