KABLONET MANİSA

  • Manisa' da Rakipsiz Fiber Altyapı
  • 100 Mbps'ye Kadar Limitsiz İnternet Desteği
  • Hem internet Hem TV Keyfiniz Tek Faturada Tek Kablo'da
  • Manisa İlinde Şubelerimiz İle Yüz Yüze Müşteri Memnuniyeti
  • 7 / 24 Ücretsiz Teknik Destek İle Kesintisiz İnternet
  • Sabit fiyat garantisi ile hemen başvurunuzu yapın. Sizi arayalım.

SİZİ ARAYALIM

Müşteri temsilcimiz, Sizi gün içerisinde 09:00 - 23:00 saatleri arasında 0850 888 0 333 nolu hattımızdan arayarak güncel kampanya ve alt yapımızla ilgili bilgilendirme yapacaktır.

MANİSA İletişim Bilgileri

Manisa Türksat Resmi Abone Merkezi

Muradiye Mah. Ayvalı Sk. No:14/C Yunus Emre / Manisa

Manisa Türksat İl Müdürlüğü

Tevfikiye Mah. 3819 Sk. No:46F - YUNUSEMRE / MANİSA

MANİSA HİZMET BÖLGELERi

ŞEHZADELER İLÇESİ HİZMET VERİLEN MAHALLELER

1.ANAFARTALAR MAH

2.ANAFARTALAR MAH

ARDA MAH

DİNÇER MAH

PEKER MAH

YARHASANLAR MAH

ADAKALE MAH

AKINCILAR MAH

ÇARŞI MAH

DERE MAH

GÖKTAŞLI MAH

İBRAHİMÇELEBİ MAH

MİMARSİNAN MAH

SARUHAN MAH

TUNCA MAH

UTKU MAH

YUNUSEMRE İLÇESİ HİZMET VERİLEN MAHALLELER

75. YIL MAH

CUMHURİYET MAH

GÜZELYURT MAH

HAFSA SULTAN MAH

LALELİ MAH

MESİR MAH

YENİ MAHALLE MAH

MURADİYE MAH

AYNİ ALİ MAH

MERKEZ EFENDİ MAH

TEVFİKİYE MAH

AKGEDİK MAH

AKMESCİT MAH

KAYNAK MAH

KUYUALAN MAH

LALAPAŞA MAH

MUTLU MAH

TOPÇUASIM MAH

Kablonet | Uydunet MANİSA

Kablonet veya eski ismiyle Uydunet fiber internet hizmetine siz Manisalı müşterilerimize özel fiber altyapı ile gerçek fiber internetin keyfine varabileceğiniz yeni nesil fiber internet ile ayrıcalığın keyfini yaşatmak istiyoruz. Sabit fiyat garantisi ile tek Kablo üzerinden hem 4K/UHD desteği ile Kablo TV hem de 100 Mbps'ye varan fiber internet hizmetini kullanabilirsiniz. Üstelik Kabloses ile telefon hattına ihtiyaç olmadan sabit ev telefonu abonesi olabilir ekonomik fiyatlara iletişim kurabilirsiniz. Eviniz konforunda sinema keyfi yaşamak için Altın sinema veya Vizioon sinema paketini siz değerli her abonemiz 1 ay ücretsiz deneyebilmek için başvurunuzu çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz adreste altyapı kontrolü için Fiber internet altyapı sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Kablonet Manisa


Kurulum öncelikli ve size özel müşteri temsilcisi desteği ile başvurularınızı 0 850 888 0 333 nolu hattımızdan yapabilirsiniz.


İkamet ettiğiniz adreste altyapımız bulunmuyorsa Manisa ilinde bulunan abone merkezleri, il müdürlükleri veya 0850 804 0 126 nolu destek iletişim numarasından altyapının adresinize çekilmesi için taleplerinizi iletebilirsiniz. Talepleriniz incelendikten sonra olumlu veya olumsuz tarafınıza dönüş yapılacaktır. Türksat il müdürlükleri her başvuru için talepleri detaylı bir şekilde incelemektedir.

Şebeke talebiniz, olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu yaparak Kablo TV, Uydunet - Kablonet ve Kablonet hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kablonet ile sizi hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir hizmetle ayrıca her bütçeye hitap eden ekonomik fiyatlarla abone olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz. Siz de Kablonet Kampanyalar sayfamızı ziyaret edip her kullanıcı özelliklerine göre detaylandırılmış kampanyalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Abonelik yapıldıktan sonra, nakil, iptal ve devir gibi işlemleri yazılı olarak abone merkezlerine veya bulunduğunuz bölgede ki Kablo TV İl Müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz. Tarife değişikliği, arıza kaydı başvurusu vb. diğer bilgiler ve başvuru için 0850 804 0 126 Türksat A.Ş. çağrı merkezi ile iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.