Kabloses Sık Sorulan Sorular

Türksat telefon hizmeti hakkında merak ettikleriniz.

Kablonet internet bağlantınız üzerinden verilen sabit telefon hizmetidir.

Kabloses aboneliğini yaptıktan sonra Kablonet modeminizde telefon portu varsa ( telefon hizmetini destekliyorsa) analog telefon olarak tabir edilen eskiden kullanmış olduğunuz telefon cihazınızı modemin telefon portuna takarak hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz. İlave bir cihaz ya da voip telefon almanıza gerek yoktur.

İlk başta Kablonet'in avantajlı internet tarifelerinden birine abone olmanız gerekmektedir.

Kabloses ile şebeke içi, şehir içi, şehirlerarası, uluslararası, 444, 118XY, diğer alternatif Telekom operatörleri, GSM numaraları, kısa numaraları arayabileceksiniz.

Mevcut olan Kablo TV şebekesinin bulunduğu tüm şehirlerde Kabloses telefon hizmeti sunulmaktadır.

Kablonet internet aboneliği olan herkes Kabloses telefon hizmetini kullanabilir.

Kabloses görüşme ücretleri ve paket fiyatlarını, http://www.kablonet.net/telefon/telefon-tarifeleri adresinden inceleyebilirsiniz.

Kabloses telefon hizmeti kapsamında herhangi bir ücret uygulanmamaktadır.

Kabloses aktivasyonu telefon cihazınızdan gelen kabloyu modemin arka tarafında bulunan telefon portuna takılması işlemidir. İsterseniz bu işlemi ücret ödemeden kendiniz yapabilirsiniz veya 24 TL karşılığında teknik servis personelinden adreste aktivasyon (kurulum)  talep edebilirsiniz.

Hayır, etkilenmeden Kabloses​ hizmetini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hayır, herhangi bir ücret ödenmeyecektir. Kampanya ile beraber abonelik yapıldıysa, iptal edilmesi durumunda kampanya koşulları geçerlidir.

Ayda bir kez olmak koşuluyla Kabloses telefon hizmetinizin paket değişikliğini yapabilirsiniz.

Kabloses telefon tarifesinin değişimi yapıldığı tarihte, gün bazlı fiyatlandırma yapılır ve bir önceki tarifeye ait dakikalar sıfırlanır.

Kabloses telefon görüşmesi yaparken Kablonet tarifenizde bulunan, kota/AKN haklarınız etkilenmeyecektir.

Evet numaranızı taşıyarak Kablosesin ekonomik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Konferans ihtiyacınıza göre 3' lü,5' li veya 6'lı konferans özelliklerinden birine abone olarak konferans görüşme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyetten biri ve abone merkezlerinde imzalayacağınız formlar ile numara taşıma başvurusunu yapabilirsiniz.

Aktif bir Kablonet internet aboneliğiniz varsa tüm satış kanallarından başvuru yapabilirsiniz. Kablonet aboneliğiniz yoksa tüm satış kanallarından öncelikle Kablonet internet başvurusu, sonra numara taşıma başvurusu yapabilirsiniz.

Numara taşıma mevzuatına göre verici operatör aşağıdaki nedenlerden dolayı taşımayı reddedebilir.

  • Taşınması talep edilen numaranın başka bir aboneye ait olması,
  • Numarasını taşımak isteyen abonenin, mevcut işletmecisinden numarasının değiştirilmesi talebinin bulunması,
  • Numarasını taşımak isteyen abonenin kimlik bilgilerinin, kimlik bilgisini ispat edemeyecek derecede yanlış veya eksik olması,
  • Taşınması istenen numaraya ait daha önceden başlatılmış ve devam eden taşıma işleminin bulunması,
  • Numarasını taşımak isteyen abonenin, mevcut işletmecisinde abonelik sözleşmesinin devrine veya iptaline ilişkin yazılı talebinin bulunması,
  • Taşınma talebinde bulunan abonenin numaranın tahsisli olduğu işletmeci ile ilk abonelik sözleşmesini imzaladığı tarihten itibaren üç ay geçmemiş olması.

https://www.turkiye.gov.tr/btk-numara-tasima    adresinden numara taşıma sorgusu yapabilirsiniz.

Kabloses telefon hizmetinde fax kullanarak evrak gönderebilir ya da alabilirsiniz.

Fax cihazı ile evrak alımı ücretsizdir. 


TÜRKSAT KABLO ÜRÜN ve HİZMETLERİ

KABLONET
BİNAMDA VAR MI?

KABLONET İNTERNET

telefonsuz internet
Telefonsuz İnternet

Kablonet internet hizmetini kullanmak için telefon hattına ihtiyacınız yok.

fiber internet
Fiber İnternet

Tamamı kendine ait olan fiberoptik alt yapısı ile Uydunet, 100 Mbps internet hızını kesintisiz kullanın.

hd tv yayını
HD TV Yayını

Kablo TV yayını ile çanak ihtiyacı olmadan yüksek çözünürlüğe sahip HD yayın izleme keyfi.

abone servisler
Abone Servisler

İnternet ihtiyaclarınızı özelleştirebileceğiniz yeni servisleri ile Kablonet'inizi özelleştirin.

Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir. İnternet aboneliğiyle beraber dijital Kablo TV platformuna üye olarak çanak ihtiyacı olmadan HD kalitesinde sizin için özenle seçilmiş kanallarla birbirinden güzel içerikleri izleyebilirsiniz.Ayrıca Kabloses telefon hizmetiyle ekonomik fiyata iletişim kurmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Uydunet kampanyalarını incelemeyi unutmayın. Sizin için özenle hazırlanmış ve ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyata maksimum hizmeti sağlamak için seçenekler sunmaktadır. Tek kablo üzerinden bütün hizmetleri alabilir tek fatura da ekonomik çözümlere kavuşabilirsiniz. Rakipsiz fiyatlarla Uydunet internet hizmetini hemen kullanmak için hızlı başvurunuzu yapın. Bulunduğunuz adreste Uydunet altyapısı varsa internet, tv ve telefon hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

HIZLI BAŞVURU