Yandex Metrica

Kablonet Nedir?

Kablonet

Kablonet, Kablo TV altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir modem vasıtasıyla telefon hattına ihtiyaç duymadan internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir. Günümüzde Kablonet olarak bilinen Kablonet (Kablo Internet), Kablo TV şebekelerinin bant genişliği ve iki yönlü iletişimde altyapı üstünlüğüyle internet, data ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıya sahiptir.

Kablonet erişimi Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirildiği için, internet hızınız ve ping süreleriniz mesafe ya da kötü hava şartlarından etkilenmez. Fiber altyapıya sahip olmayan sistemler de mesafe arttıkça internet hızınız kalitesizleşir ve ping sürelerinde artma meydana gelir.

Kablonet, Kablo internet bağlantınız Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirilir. Kablo TV şebekesi olmadan Kablonet ve Kablo TV gibi Türksat A.Ş.''nin diğer hizmetlerinden faydalanamazsınız.

Kablonet, aboneliği için telefon hattına gerek yoktur ve bu uygulama da Kablonet abonelerine ek fırsat olarak sunulmaktadır.

Statik IP (sabit ip) adresi alabilir, kurumsal hizmet verebilirsiniz.

IP blok talebinde bulunabilirsiniz. 128 adete kadar ip satın alabilirsiniz.

Kablonet, sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 1 Mbps den 20Mbps ye kadar hız seçeneklerinden herhangi birini seçerek en uygun fiyata ister Sınırsız, ister Kullandığın Kadar Öde internet tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Kullandığın Kadar Öde tarifelerin de sadece kullandığınız data miktarına göre ödeme yaparsınız.

Kablonet, Kablonet'' te Kullandığın Kadar Öde tarifesinde, kullanımınıza en uygun tarifeyi siz belirlersiniz. 1 GB Kullandığın Kadar Öde tarifelerinde, bu limiti aşmanız halinde, her 1 GB için ödeyeceğiniz ücret sadece 3.00 TL''dir . Böylece faturanızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Mecburen alınması gereken kota 1 GB ile başlar .

Kablonet, iki yönlü işlemlerinizi (upload/download) eşzamanlı olarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kablonet, Kablonet''te seçtiğiniz hız "gerçek" hızdır.

Kablonet, Kullandığın Kadar Öde tarifesini seçtiğinizde, internet data trafiğinizi 6 saatte bir güncellenecek olan online işlemler bölümünden müşteri kullanıcı numaranız ve şifrenizle takip etme imkânınız vardır. online.turksat.com.tr

Kablo TV altyapısının Televizyon ve Etkileşimli hizmetleri sunmada rakipsiz olması sebebiyle televizyon izlemenin keyfine varacak, VOIP, PPV gibi alternatif hizmetlerden de faydalanabileceksiniz

Tıkla

Turksat Kablo ailesinin avantajlı dünyasına katılmak için

Hemen Tıklayın
Sayfayı kaydırın