Uydunet Nedir

Uydunet

Uydunet, Kablo TV altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir modem vasıtasıyla telefon hattına ihtiyaç duymadan internete bağlanmanızı sağlayan bir sistemdir. Günümüzde Uydunet olarak bilinen Kablonet (KabloInternet), KabloTV şebekelerinin bant genişliği ve iki yönlü iletişimde altyapı üstünlüğüyle internet, data ve interaktif hizmetlerde de rakipsiz bir altyapıya sahiptir.

Uydunet, Kablo Net' te erişim Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirildiği için, internet hızınız ve ping süreleriniz mesafe ya da kötü hava şartlarından etkilenmez. Fiber altyapıya sahip olmayan sistemler de mesafe arttıkça internet hızınız kalitesizleşir ve ping sürelerinde artma meydana gelir.

Uydunet, Kablo internet bağlantınız Kablo TV altyapısı üzerinden gerçekleştirilir. 22 kentte Kablo TV hattı üzerinden internet hizmeti sunulmaktadır. Kablo TV şebekesi olmadan Uydunet ve Teledünya gibi Türksat A.Ş.''nin diğer hizmetlerinden faydalanamazsınız.

Uydunet, aboneliği için telefon hattına gerek yoktur ve bu uygulama da Uydunet abonelerine ek fırsat olarak sunulmaktadır.

Statik IP (sabit ip) adresi alabilir, kurumsal hizmet verebilirsiniz.

IP blok talebinde bulunabilirsiniz. 128 adete kadar ip satın alabilirsiniz.

Uydunet, sabit ücret ödeyerek 7 gün 24 saat 1 Mbps den 20Mbps ye kadar hız seçeneklerinden herhangi birini seçerek en uygun fiyata ister Sınırsız, ister Kullandığın Kadar Öde internet tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Kullandığın Kadar Öde tarifelerin de sadece kullandığınız data miktarına göre ödeme yaparsınız.

Uydunet, Kablonet'' te Kullandığın Kadar Öde tarifesinde, kullanımınıza en uygun tarifeyi siz belirlersiniz. 1 GB Kullandığın Kadar Öde tarifelerinde, bu limiti aşmanız halinde, her 1 GB için ödeyeceğiniz ücret sadece 3.00 TL''dir . Böylece faturanızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Mecburen alınması gereken kota 1 GB ile başlar .

Uydunet, iki yönlü işlemlerinizi (upload/download) eşzamanlı olarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Uydunet, Kablonet''te  seçtiğiniz hız "gerçek" hızdır.

Uydunet, Kullandığın Kadar Öde tarifesini seçtiğinizde, internet data trafiğinizi 6 saatte bir güncellenecek olan online işlemler bölümünden müşteri kullanıcı numaranız ve şifrenizle takip etme imkanınız vardır. online.turksat.com.tr

Kablo TV altyapısının Televizyon ve Etkileşimli hizmetleri sunmada rakipsiz olması sebebiyle televizyon izlemenin keyfine varacak, VOIP, PPV gibi alternatif hizmetlerden de faydalanabileceksiniz.


TÜRKSAT KABLO ÜRÜN ve HİZMETLERİ

KABLONET
BİNAMDA VAR MI?

KABLONET İNTERNET

telefonsuz internet
Telefonsuz İnternet

Kablonet internet hizmetini kullanmak için telefon hattına ihtiyacınız yok.

fiber internet
Fiber İnternet

Tamamı kendine ait olan fiberoptik alt yapısı ile Uydunet, 100 Mbps internet hızını kesintisiz kullanın.

hd tv yayını
HD TV Yayını

Kablo TV yayını ile çanak ihtiyacı olmadan yüksek çözünürlüğe sahip HD yayın izleme keyfi.

abone servisler
Abone Servisler

İnternet ihtiyaclarınızı özelleştirebileceğiniz yeni servisleri ile Kablonet'inizi özelleştirin.

Türkiye'nin tek kablo operatörü olan TÜRKSAT A.Ş., tamamen kendine ait fiberoptik altyapısı sayesinde Kablo TV hattı üzerinden fiber Uydunet internet ve Teledünya HD tv yayın hizmeti vermektedir. 10 Mbps'den 100 Mbps'ye kadar tarife seçenekleri ile telefon hattına ihtiyaç duymayan yüksek hızlı internet, gerçek geniş bant kalitesinde evlerinize kadar hizmet vermektedir. İnternet aboneliğiyle beraber dijital Kablo TV platformuna üye olarak çanak ihtiyacı olmadan HD kalitesinde sizin için özenle seçilmiş kanallarla birbirinden güzel içerikleri izleyebilirsiniz.Ayrıca Kabloses telefon hizmetiyle ekonomik fiyata iletişim kurmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Uydunet kampanyalarını incelemeyi unutmayın. Sizin için özenle hazırlanmış ve ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyata maksimum hizmeti sağlamak için seçenekler sunmaktadır. Tek kablo üzerinden bütün hizmetleri alabilir tek fatura da ekonomik çözümlere kavuşabilirsiniz. Rakipsiz fiyatlarla Uydunet internet hizmetini hemen kullanmak için hızlı başvurunuzu yapın. Bulunduğunuz adreste Uydunet altyapısı varsa internet, tv ve telefon hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

HIZLI BAŞVURU